Звіт за рік роботи депутатів Володимир-Волинської міської фракції “УКРОП”

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:58 | 30.10.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / 29 коментарів

29-го жовтня депутати Володимир-Волинської фракції “УКРОП” провели звіт за рік діяльності у міській раді.

Сергій Радкевич, Світлана Федонюк, Валерій Олексюк та Сергій Сьомак розповіли що вдалось реалізувати із передвиборчих обіцянок.

Голова Фракції Сергій Радкевич, повідомив про досягнення за рік – це відкриття офісу, куди можуть звернутись жителі Володимира-Волинського із особистими питаннями та про 41 прийом громадян.

Депутатська фракція “УКРОП” підготувала, за звітний період 58 звернень, 10 запитів та запитань.

Сергій Радкевич нагадав, що саме з їх ініціативи була створена робоча депутатська група, до котрої увійшли представники всіх партій міськради (крім ВО “Свобода”), та було обстежено проблемні ділянки дороги. Як зазначив голова фракції: “результат роботи депутатської групи можна побачити на пішохідних переходах”.

Також кожен депутат розповів, що саме він зробив зп рік роботи у Володимир-Волинській міській раді. Детальніше у сюжеті.

29 коментарі
  1. той ,що думає / 30.10.2016 - 18:24 / Відповіcти

    нехай скаже пан Радкевич чому він голосував два рази за те , щоб віддати в приватні руки котельні теплокомуненерго разом з депутатами партіїі саганюка -БПП , і як він голосує за земельні -питання теж як вірковський з командою і там не завжди все чесно.

  2. Дуже просто я проти монополії, чому перекручувати і нав’язувати свою думку, це ваша особиста думка, а не моя . Давайте я покажу і докажу на прикладі як вам завищують тарифи монополісти. Запрошую до дискусії , адреса офісу в публікації…

  3. Моя думка.... / 30.10.2016 - 21:59 / Відповіcти

    Безумовно,у кожного своя думка!Я теж проти монополії.Але,однозначно,
    енергоресурси,енергоносіїі взагалі все, що стратегічно важливо,по-
    винно бути під контролем і відповідальністю ДЕРЖАВИ!!!,якщо це ДЕРЖАВА.І в цьому випадку хай вона субсидує ці напрямки а не прини-
    жує власних громадян.Інакше на який …мені ця держава!!Уже давно обленерго та облгази у приватних бандюків,і що? Ми ж платники пода-тків,отже ми і субсидуємо їх,чи держава нас-з наших податків!Слуха-єте про деклараціїї чиновників,ще мало!!Що ще потрібно для обєктивної оцінки ситуації,це ДЕРЖАВА чи МАЛИНА.Сергію, ВИ мудра і грамотна людина, але здається не по тим нотам граєте, а про народ??
    Ця дика приватна власність уже дістала більшість,на разі не для нашого мінталітету,хай би хоч основні напрямки залишились у Держави,а нам треба робити все, щоб вона у нас була дійсно з великої букви.Це коротко, бо дискусія дуже довга, і кожний має власну думку.

    • До Радкевича про тарифи і голосування .Думаю , що ви так голосуєтє , бо вам так зручно господарювати , де все під контролем у Саганюка , будете проти і Ваш бізнес буде вже не під протекторатом влади , а що зручно особисто для Вас ,як для багатої людини, то не все добре для простих людей.
      А що таке приватизація у Володимирі ми вже знаємо , де приватизований маслозавод , де приватизовані консервний та винний підприємства , здох приватизований цукровий завод , а приватизований теплокомуненерго в країні де діють цивілізовані закони ,а країна живе під диктатом 8-9 оліхархічних родин а в нашому місті під диктатом місцевого князька , якому давно на пенсію , але давні гріхи не пускають , просто буде знижчено як фахова команда , подивіться які проблеми у приватизованому місьгазі , чи в телекомі ,чи може ви як далеко не бідна людина маєтє власний інтерес у прихватизації теплокомуненергії або ваші “друзі ” з Києва та Дніпра.
      А відносно тарифів , ваша фракція мала прекрасну можливість показати себе у комісії депутатів , яка працювала по теплокомуненерго , то де ВАШІ конкретні результати .
      а тут все просто – все діло в вартості газу , який навязаний блоком партії Порошенка з однодумцями якого ви завжди голосуєтє в міськраді…

  4. П О П У Л І С Т И!!!!кажете ви зробили акцію зі стрічками? і в цей же час на сайті БУГ протилежна інформація! читайте і аналізуйте, без політики http://bug.org.ua/news/volodymyr/svitlovidbyvayuchi-strichky-rozdavaly-u-shkoli-aktyvisty-volodymyra-volynskoho-71139/

  5. Яке відношення я маю до приватизації у Володимирі? Чи до тарифів на комунальні послуги? Навіщо звинувачувати у всіх гріхах. Я готовий до конструктивної дискусії бажано у відкритому діалозі , а не вислуховувати монологи , свою думку не варко висловлювати як мою власну… я ніколи не виступав і не виступаю за приватизацію , жодного підприємства , тим більше теплокомуненерго. Можливо вам не відомо, але директорша цього підприємства сама на проіфільній комісії пропонує дві котельні здати в оренду через їхню збитковість, яка як наслідок переноситься на інші побуткові котельні і як наслідок на кишені наших містян. Я завжди за здоровий глузд . Усі питання , що виносяться на розгляд завжди обговорюються, ніхто нікому нічого не нав’язує. Не потрібно приписувати того до чого ми не причетні, а по питаннях річного звіту завжди готовий вислухати і дати вичерпну відповідь.

    • просто Віта / 1.11.2016 - 22:25 / Відповіcти

      Сергію , зараз тільки дурень зараз може вірити тому , що каже директорша теплокомуненерго невже ви не знаєтє , що рубанова скаже все , що їй скаже її хазяїн – папа Володимирський , сія князь міста

  6. То навіщо ви себе укропівцями називаєте? Ви те саме бепепе тільки під іншим соусом!

  7. Свідомий / 1.11.2016 - 08:04 / Відповіcти

    Яка ініціатива ваших депутатів? Зверталися до депутата Ковальчука Олега Антоновича і Свідерського Олега Миколайовича які як можуть сприяють та допомагають. А ви підтримали, а ініціювали,співфінансували і далі боремось-мешканці вулиці Я.Мудрого та О.Новаківського.

  8. У Панбуді міська рада купує все, що можна для поточних ремонтів у ЖКГ, то про що мова. УКРОП і папа – єдина команда. Засрана Кобою Свобода і то час від часу мочить папу, а укроп каву ходить до нього пити)))

    • На скільки мені відомо перелічені вами покупці після виборів названі вами торговий заклад обходять стороною…якось так:)

  9. Народ,реально були тут коменти і їх схавали. Побачимо скільки моє провісить. Премію хтось отримує за чистку.

  10. Правду пишете. Укроп то партія така сама як і супермаркет і батьківщина. Чесний Радкевич чого не оформляє офіційно робочих?

    • просто Віта / 1.11.2016 - 21:24 / Відповіcти

      про ” чесність ” Радкевича може говорити те , що тільки , що тідьки “чесно” можна було керувати продатковою тоді , коли при владі були регіонали і тільки “чесно” було отримати чималий шмат паркової землі біля Пікули де росли реліктові дерева при певному сприянні саганюка , ну а тепер прийшов час відпрацювувати і голосувати так як каже папа , ну подивіться як голосують укропчики в міській раді , тільки С. Федонюк майже завжди має свою думку…

  11. 15-го та 16-го грудня 2015-го у двох школах Володимира-Волинського учням роздавали світловідбиваючі стрічки представники політичної партії “Укроп”.

    Зокрема, стрічки отримали НВК “ЗОШ №3”, якій передали близько 150-ти штук та ЗОШ №5, для неї було закуплено близько 350-ти.
    “Ми обирали ті школи, що розташовані біля доріг загружених транспортом. Андрій Кандиба раніше роздава у школі №1, там дорога на Львів і на Устилу, ми ж обрали 2 інші школи – це на вулиці Ковельській та Луцькій, де також багато автівок їздить. Надіємося, що учні носитимуть стрічки і це зробить перебування на вулиці в нічний час безпечнішим.” – зазначив очільник міського осередку “Укроп” Сергій Радкевич.

    Нагадаємо, що 3-го грудня Андій кандиба, Тарас Сватко та Дмитро Іванов розпочали акцію “Зробимо місто безпечним”, та передали ініціативу іншим небайдужим громадянам Володимира-Волинського.
    http://bug.org.ua/news/volodymyr/svitlovidbyvayuchi-strichky-vid-ukropu-rozdavaly-u-shkolah-volodymyra-volynskoho-72938/

  12. Володимирчанин небайдужий / 2.11.2016 - 03:15 / Відповіcти

    Просто Віта – я думаю Ви незабули , як той “чесний” радкевич , будучи начальником податкової , за дорученням “князя” доводив до повного банкрутства військовий радгосп “Волинський”.
    Нині ж він може й кави випити із ним , а заодно й порішати питання , щодо отоварення всіх комунальних підприємств та бюджетних організацій у “Панбуді” .
    А на завершення старий “князь” намікнув (як це він робив багатьом іншим прстосуванцям) , що “чесний податківець” при його сприянні може згодом стати потенційним кандидатом на посаду – мера…

  13. На рахунок федонюк не потрібно на неї надіятись. Думку вона має,але буде голосувати так як скаже Радкевич, бо інакше буде як з Сусіком. Кажуть вона,допомогла виїсти Шоцького постійно підгавкуючи в міськраді. Так що кроп став бур’яном.

    • Наскільки мені відомо – поки Радкевич язиком піз-якав то Сусік за цей час справу по зловживанні і транжиренні бюджетних грошей міськими посадовцями на щебеневій дорозі практично виграв.

  14. Ви всі убожесто і ницість ваша у вас на мордах! Вам всі неугодні папа, бют, і вже даже кроп і свобода! Давайте виберем напіволігофрена Толіка, озабочену вчительку разом з суїцидніком-інженером і ше парочку пацанят, що наклейки всім ліпят – ото буде каманда … місто оживе зацвіте і заплодоносить тіко чим?

    • пацанята / 2.11.2016 - 21:22 / Відповіcти

      а в лице ви так мило посміхаєтесь і вітаєтесь :)))

    • просто Віта / 2.11.2016 - 22:06 / Відповіcти

      зрозуміло . хто ми . ми це команда діда , який тримається щосили за крісло , яке гарантує поки що спокійне життя своїх діточок , родичів , якими нашпигована влада міста і жовтневих , які у свиті діда – князя забезпечують прикриття обороток папіка і вам звичайно не до вподоби те , що є невелика купка депутатів , які не дають вам спокійно жити чи точніше спокійно красти і дурити народ володимирський і логічно з вашої сторони гадити кожного , одягати наручники . обливати брудом кожного хто старається говорити правду ,ну а укроп – купка депутатів- договорняків , які виконують команди князя -діда тоді . коли це треба і щоб ніхто не догадався про їхню позицію ,а ці осіби , яких ви згадуєтє , самі депутами не стали , їх вибирали люди , а не ви маріонетки та слуги папіка

  15. Танька, ти сама олігофрен. Вищеназвані люди щось робили і роблять,а главне боряться з такими як ти і твої риго-панамські непатріоти.

    • небайдужий / 3.11.2016 - 07:44 / Відповіcти

      а хто скаже , чому у команді укропчиків , яка звітується немає Сусіка . який прийшов у міську раду по списках Укропу ?

  16. До просто Віта / 3.11.2016 - 12:08 / Відповіcти

    Віта ти вопше не преш умом бо якби не кончена система виборів то тим багатьом ніколи не бачити депутатства самої останньої сільської ради