<

Змагання з нагоди Дня Збройних Сил України відбулися у спортивному залі Оваднівського професійного ліцею

Цей запис опубліковано більш як рік тому
14:14 | 5.12.2016 / Володимир /
Перегляди
1
/ Коментарі відсутні

Вже традиційно до Дня Збройних Сил України у спортивному залі Оваднівського професійного ліцею завдяки  підтримці Оваднівського сільського центру «Спорт для всіх» було проведено міжрайонні змагання  з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження.

У змаганнях взяли участь команди Володимир-Волинської районної ДЮСШ (відділення м.Устилуг та  с.Льотниче), ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бубнів, Оваднівської сільської ради (ЗОШ І-ІІ ст. с.Верба, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Овадне),  спортивного клубу с.Селець та  Іваничівської ДЮСШ.

Переможцями змагань стала команда Іваничівської ДЮСШ, друге місце – юнаки Володимир-Волинської районної ДЮСШ (НВК с.Льотниче), третє місце посіли юнаки Володимир-Волинської районної ДЮСШ  (ЗОШ м.Устилуг).

Кращим бомбардиром змагань став Попов Олексій (9 голів), кращим воротарем – Денискін Юрій (обидва ДЮСШ – с.Льотниче).

Кращими гравцями команд стали: Ляшко Ігор (Іваничівська ДЮСШ),

Подзізей Назар (с.Бубнів), Літнарович Дмитро (СК с.Селець), Герасимюк Владислав (с/р с.Овадне), Попов Олексій (с.Льотниче), Кравчук Роман (м.Устилуг).

Переможці та призери були нагороджені кубками та грамотами голів Володимир-Волинської районної ради та райдержадміністрації.