<

Жінка з Володимир-Волинського району потребує допомоги у боротьбі з важкою хворобою

Цей запис опубліковано більш як рік тому
05:55 | 12.07.2019 / Володимир / /
Перегляди
1
/ Коментарі відсутні

50-річна жителька села Льотниче Володимир-Волинського району Студент Алла вкрай потребує допомоги, щоб побороти онкохворобу.

У березні, за два дні після свого 50-річного ювілею, жінка захворіла, як тоді здавалась, на банальну застуди. Але лікування не подіяло, а стан різко став погіршуватись – з’явились набряки по тілу, – пише ТСН.

«Дослідження МРТ показало наявність багатьох тромбів у кровоносних судинах – наслідок згущення крові. А подальша комп’ютерна томографія зафіксувала причину нездужання- пухлину біля серця», – розповідають рідні жінки.

Відтоді почалися поневіряння по лікарнях в Україні і за кордоном, які лише підтвердили, що ситуація вкрай важка і потрібне невідкладне лікування. Консультації і обстеження загалом обійшлися родині в 16 тисяч євро. І вже на подальше лікування грошей майже не залишилось, а його доведеться проводити в Ізраїлі.

«Додаткове обстеження і перший курс лікування хрещеній потрібно пройти в Ізраїлі, потім продовжувати можна буде в Україні. На все це потрібна шалена сума коштів. Сім’я Студентів звертається до всіх небайдужих людей з великим проханням допомогти врятувати життя рідній людині», – просить похресниця Алли.

Реквізити для допомоги:

Номер карткового рахунку ПРИВАТБАНК 5168742727517462

на ім’я Студент Алла Михайлівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Липня, Понеділок