<

Землевласники та землекористувачі Володимира сплатили до місцевого бюджету 15,4 мільйона гривень плати за землю

23:00 | 26.10.2021 / Володимир / , /
Перегляди
255
/ Коментарі відсутні

Протягом січня-вересня 2021 року до бюджету Володимира сплачено 15,4 мільйона гривень плати за землю. Сума сплаченої у княжому місті плати за землю на 41 відсоток перевищує минулорічні показники.  

Позитивну динаміку надходжень з плати за землю фіксують серед платників юридичних та фізичних осіб, – інформує Головне управління ДПС у Волинській області.

Зокрема, з початку року юридичні особи міста спрямували до місцевого бюджету 13,5 мільйона гривень, а фізичні особи – майже 1.9 мільйона гривень плати за землю.

Якщо належна земельна ділянка придбана за кошти, з яких не сплачено податків, саме час скористатися правом на одноразове добровільне декларування, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Липня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі