<
Захворів під час навчань на військовому полігоні: Міноборони відмовило дітям покійного володимирчанина у фіндопомозі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:04 | 18.04.2020 / Володимир / , , /
Перегляди
1
/ коментарі 3

Міністерство оборони відмовило у фінансовій допомозі дітям, батько яких 36-річний Юрій Степанюк з Володимира Волинського, захворів і помер під час навчань на рівненському військовому полігоні.

У Міністерстві оборони відмову в одноразовій фінансовій допомозі дітям померлого. пояснили тим, що захворювання резервіста було пов’язане з проходженням військової служби, а не з виконанням службових обов’язків. Про це повідомили у сюжеті телеканалу «Аверс», – передає Вісник.

Юрія мобілізували на навчання на Рівненський загальновійськовий полігон. Чоловік уже там  захворів на пневмонію.

У межах військової частини від самого початку йому не надали необхідної медичної допомоги. Також халатно поставилися у Рівненському військовому госпіталі, й за кілька днів після госпіталізації відправили назад на полігон.

Лише після втручання родичів, котрі почали стукати у всі двері, Юрія Степанюка віддали їм, аби ті самотужки доставили його на лікування. Військового-резервіста футболили між лікувальними закладами у Луцьку. Профільні військові відмовилися. Прийняла обласна інфекційна лікарня. Там чоловіка під’єднали до апарата штучного дихання, але було вже запізно – легені чоловіка практично згоріли. Юрій Степанюк помер у віці 36 років


коментарів: 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Серпня, Неділя
13 Серпня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі