<

За вересень у Володимир-Волинському районі склали протоколи на понад 20 нетверезих водіїв

17:43 | 20.09.2021 / Володимир / , /
Перегляди
236
/ Коментарі відсутні

За 20 днів вересня складено півтори сотні протоколів за кермування в нетверезому стані, зокрема, співробітники поліції Волині виявили 24 порушників у Володимир-Волинському районі.

Така робота триває постійно, повідомляє поліція Волині.

Нагадують, що з лютого посилено відповідальність за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. 

“Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, тягне накладення штрафу 17 000 грн (викладення ст. 130 КУпАП в новій редакції)”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що повторно протягом року накладається штраф на водіїв у розмірі 34 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу. 

Третій раз протягом року керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів передбачає штраф 51 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.

Окрім того, збільшено термін розгляду таких справ судом – нині це один рік. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Жовтня, Четвер