<
Євроконтейнери та ремонт доріг: у Володимирі відбулась робоча нарада з керівниками комунальних служб

16:38 | 20.01.2022 / Володимир / /
Перегляди
658
/ Коментарі відсутні

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств міста, під час якої були обговорені роботи по благоустрою, що заплановані у громаді на 2022 рік.

Перше питання, яке порушувалось на нараді, стосувалося стану доріг, адже за зимовий період на багатьох ділянках утворились ями та вибоїни, повідомляють на сайті міста.

У зв’язку з цим, управлінню інфраструктури було дане доручення розпочати відповідні процедури по визначенню підрядників, які будуть проводити ремонтні роботи на дорогах.

Також обговорили питання будівництва нових доріг у громаді та питання ремонту і заміни мереж під площею Героїв, оскільки завершується термін подачі документів із пропозиціями концепції її реконструкції і невдовзі відбудеться конкурс.

Зазначили, що цього року КП «Полігон» поступово замінюватиме старі майданчики для сміттєвих баків на сучасні, де будуть встановлені євроконтейнери.

Також продовжуватимуть діяти програми співфінансування різних робіт з мешканцями. Це стосується, зокрема, ОСББ, які беруть участь у програмі «Енергодім» та проводять у своїх будинках енергоефективні заходи за кредитні кошти.

КП «Полігон» має розробити карту стихійних сміттєзвалищ у місті та за його межами, аби оперативно їх ліквідувати у зимово-весняний період.

В ході наради було обговорено питання будівництва каналізації у районі вулиці Академіка Глушкова. Наразі уже визначений підрядник, тож початок робіт запланований на березень цього року.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 Грудня, Понеділок
4 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі