<

Як інспектори муніципальної варти штрафують порушників правил паркування у Володимирі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:05 | 2.06.2021 / Володимир / , , /
Перегляди
1993
/ коментарі 2

Відтепер водії у Володимирі, припаркувавши авто не за правилами, можуть отримати штраф. З 28-го травня у місті вже працюють інспектори відділення муніципальної варти, які мають необхідну техніку для фіксації порушень.

Інспектори не лише попереджають жителів громади про адміністративні порушення, а і складають відповідні протоколи.

Андрій Садовський та Володимир Майко, починаючи з 8-ої ранку роблять обхід центральних вулиць міста. Кажуть, що найбільше порушень трапляється біля продуктового ринку та на перехресті вулиць Небесної Сотні і Князя Василька.

За словами інспекторів, найчастіше водії порушують правила зупинки біля знаку 3.35, де час паркування не має перевищувати 5 хвилин, а також біля знаку 3.34, де зупинятись узагалі заборонено.

Нагадаємо, щодо сум штрафів, то найдорожче порушникам обійдеться зупинка на пішоходному переході, адже за це потрібно сплатити 680 гривень. Проте, якщо сплатити штраф у пільговий період, який складає 10 банківських днів, то вартість буде удвічі меншою – 340 гривень. В залежності від порушення, розмір штрафів за порушення правил зупинки і стоянки коливається від 170 до 680 гривень.

На оплату штрафу дається місяць, якщо ж за цей час оплата від порушника не надійде, муніципальна варта звертається до виконавчої служби. Проте, перш ніж скласти адмінпротокол, інспектори роблять зауваження, даючи людині можливість уникнути покарання та надалі не здійснювати порушень.


коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 Грудня, П’ятниця
8 Грудня, Четвер
Погода у Нововолинську та Володимирі