<

Виставка дитячої школи мистецтв у місті Володимир-Волинський

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:43 | 10.11.2014 / Володимир / , /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

Виставку «У кожному серці є місце для творчості» презентували учні Нововолинської дитячої школи мистецтв.

Захід відбувся 6 листопада 2014 року у Володимир-Волинському державному історичному музеї імені Омеляна Дверницького, – повідомляє “Музейний простір Волині”.

Для огляду відвідувачам музею запропоновано 55 робіт виконаних у техніці живопису, шиття з тканин, батику, бісеру, аплікації.

Викладачі школи Алла Навроцька та Олена Киця розповіли про особливості роботи з талановитими дітьми. «Головне – запалити і зберегти у душах дітей любов до мистецтва», – зауважила Алла Навроцька.

З вітальними словами виступили директор Нововолинського народного історичного музею Ірина Костюк, головний спеціаліст відділу культури і туризму Володимир-Волинського міськвиконкому Ірина Ліщук, директор Володимир-Волинської дитячої художньої школи Адам Михалик.

Із захопленням оглянули виставку майбутні художники – студенти Володимир-Волинського педколеджу імені А.Кримського (викладачі Валентина Залуніна і Тетяна Токарєва).

Окрасою презентації стали пісні «Намалюй» (виконала Ліна Ткачук – вихованка Центру позашкільної освіти, викладач Галина Тюрікова) і «Молитва» (виконала Ольга Шавала, викладач Галина Тюрікова) і «Молитва про Україну» (автор слів, музики і виконавець Олександр Стемковський). Виставка «У кожному серці є місце для творчості» буде відкрита для огляду до кінця листопада нинішнього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі