<

Володимирські волонтери у Польщі організували благодійний пікнік на підтримку України

19:43 | 9.05.2022 / Володимир / , /
Перегляди
473
/ 1 коментар

Волонтери Лариса Клейман (м. Унеюв) та Роман Жук (с. Зимне) організували напередодні Дня Європи у ЄС благодійний захід для збору допомоги, яка згодом приїде у громаду Володимира.

Ці люди зібрали та відправили вже більше 30 тон гуманітарного вантажу, серед якого продукти харчування, медицина, цінна техніка, корми для тварин та предмети гігієни, повідомляють у фесйбуці громади Володимира.

Координаційний центр Володимира з вдячністю формує посилки бійцям та постраждалим від війни українцям на основі отриманої з Польщі гуманітарної допомоги.

Зокрема, подружжя володимирчан, які є друзями Лариси і Романа, Тарас і Тетяна Малюки займаються відправкою адресних посилок по Україні від польської спільноти. Таким чином було доправлено вантажі у центри допомоги біженцям у м. Чернівці (“Місто Добра”), а також на Житомирщину, Чернігівщину, Київщину.

Аби вчергове підтримати Україну у важкі часи, 7-го травня польські волонтери провели на території агротуристичнрго комплексу “Gniazdow Felicjanowie” масштабне дитяче свято для українських дітей, де працювали кілька цікавих локацій: аніматор, надувні гірки, байкер-шоу, демонстрація пожежної техніки, барбекю.

Тут приймали адресні посилки в Україну, продавали власний мерч з метою збору коштів для купівлі речей, необхідних нашим військовим та цивільним. Зібрану допомогу вже найближчими днями доправлять у Володимир.

“Ми вдячні кожному, хто у непростий час гуманітарної кризи в Україні, усіма можливими способами привертає увагу громадськості до біди українського народу, хто досі займається непростою волонтерською працею!” – йдеться у дописі.

один коментар
  1. русское руководство продлило призыв в целях обслуживания напрасной войны против Украинского государства. Те же солдаты, которые побывали на такой войне, теперь отнюдь не жаждут ходить в бой. Они разгадали, в Украине их всех никто отнюдь не ожидает, а за гибель либо травму, русское военное руководство отнюдь не уплатит. Занятно, сколько пройдет времени, когда все граждане в рф осознают, что сегодня отправление их людей на напрасную войну противу Украины несомненно является криминальной и далее начнут отпираться от эдаких пропозиций?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Липня, Неділя
2 Липня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі