<

Володимирська футбольна команда «Ладомир» здобула перемогу в четвертому турі Чемпіонату України

19:02 | 13.12.2021 / Володимир / , , /
316

10-го грудня у Києві команда «Ладомир» із Володимира у четвертому турі Чемпіонату України з футзалу Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2021/2022 змагалася з київською командою «Будстар-НПУ».

Гравчині «Ладомира» здобули над суперниками вольову перемогу 6:5, – повідомляє Район.Володимир-Волинський.

У першій половині гри забивали Даяна Семків, Вікторія Гірин, Христина Перевізник – 0:5. Однак по перерві суперниці почали надолужувати, забивши 4 голи. Урешті напруга трималася до останньої хвилини – на 40 хв. за Будстар-НПУ забила Сніжана Воловенко, а за волинянок – Христина Перевізник. Отож, виїзна вольова перемога 5:6.

Маючи 12 очок після чотирьох турів, «Ладомир» очолює турнірну таблицю.