ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 19:13

Володимир-Волинська міська фракція “УКРОП” провела публічний звіт за рік роботи в раді

18:40 | 27.12.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / 1 коментар
4+

Володимир-Волинська міська фракція “УКРОП” провела публічний звіт депутатів Сергія Радкевича, Світлани Федонюк, Валерія Олексюка і Сергія Сьомака за рік роботи у міській раді. Звіт відбувся 23-го грудня. 

Нагадаємо, що 29-го жовтня фракція “УКРОП” звітувала перед представниками місцевих ЗМІ.

Під час другого звіту, депутати фракції вирішили не повторюватись, адже кожен бажаючий міг переглянути сюжет, чи прочитати в газеті звіт. Голова фракції Сергій Радкевич нагадав, що депутати фракції за звітний період подали понад 60 звернень. Звернення в основному стосувалися комунальної, житлової сфер. Депутат Радкевич додав, що звертали увагу і на культкуру та спорт.

Голова фракції наголосив, що депутати та політична сила “УКРОП” підтримує ініціативу створення госпітального округу на базі Володимир-Волинського ТМО. Також очільник фракції нагадав про бажання привести територію річки Риловиці в належний стан та нагадав про нещодавно організоване прибирання.

В ході розмови із виборцями, депутати звернулись з проханням допомагати у їхній роботі та звертатись із нагальними проблемами, аби їх спільно вирішити.

  • Є у нас дві організації, які працюють на бюджет міста і в жалюгідних умовах – податкова і фінансовий відділ. Як хочеш зайти, то соромно. Як це питання підняти?

“Фінвідділ фінансується з міського бюджету і в цьому році до депутатів звертались стосовно фасаду будинку і подавали пропозиції, тому буде простіше. Що стосується фіскальної служби, то приміщення на балансі і фінансується з державного бюджету, і туди місцевий бюджет долучитись не може. Можемо лише подати пропозицію,” – зазначив Сергій Радкевич.

  • Останнім часом “страшно” дивитись на нашу площу. Входи в магазині брудні, розвели “голуб’ятник”, площа абсолютно немає презентації. Моя пропозиція, щоб депутати підняли питання та трохи її облагородили.

“В бюджеті 2017-го року виділяються кошти на реконструкцію вулиці Небесної Сотні і там частково зачепиться площа. Буде робитися ПКД. Ми дали пропозицію по реконструкції цієї вулиці. Ми рахуємо, що в сквері не логічно міняти пам’ятник. Пропонуємо пам’ятник Борцям за Незалежність зробити десь Обеліску по праву сторону біля Пам’ятної дошки,” – відповів Сергій Радкевич.

“От скажіть чи доречно було перейменувати вулицю Соборності у вулицю Небесної Сотні? Це якась радянська практика знищити одну вулицю, звичайно гарна і щемлива назва Небесної Сотні… От жителька міста запропонувала забрати пам’ятник маленьким князям, автором якого є почесна громадянинка нашого міста Теодозія Брижі, поставити пам’ятник Небесній Сотні. Ви розумієте, це так як в Радянському Союзі було – зняли Сталіна і поставили нового…. Ми множимо похоронні гори… Шанувати тре живих, можливо видати книгу чи ще щось для них зробити. Я ні в якому разі не хочу образити пам’ять загиблиих Героїв, але ми ж можемо всі пам’ятники поставити в одному місці,” – доповнила однопартійця Світлана Федонюк.

  • А у мене буде пропозиція облаштували скверик біля музею. Традиційно складається, що день міста та інші свято проходять саме там. Я пропонував би зробити там невеликий амфітеатр і зробити таке співоче поле, щоб було там стаціонарно для святкувань – вніс пропозицію Роман Віслобоков, начальник відділу культури і туризму.

“Ідея нам цікава і після свят сядемо та обговоримо думки, що і як краще можна там зробити. Я пропонував би там біля ЗАГСу поставити невеликий фонтан, той що планують у Слов’янському, там молодята фотографуються.” – відповів Сергій Радкевич.

Відео-звіт від 29.10.2016 року.

1 коментар
  1. Петро Петрович // 28.12.2016 at 07:55 // Відповіcти

    Три мушкетери і Констанція на місці, а де ж Дартаньян, чи-то, як вони самі його називають, Вася-трубопровід? Знов щось тирить під шумок ;)

    7+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"