<

Відтепер у Володимирі доступні складні операції з ендопротезування

20:53 | 4.08.2022 / Володимир / /
Перегляди
1006
/ 1 коментар

Відтепер у ТМО Володимира доступні складні операції з ендопротезування, які раніше виконували лише в лікарнях обласного рівня.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці медзакладу.

До ТМО Володимира звернулась 57-річна жінка зі скаргами на біль в ділянці правого кульшового суглоба, що викликав труднощі при ходьбі та спричинив загальне обмеження рухливості. В ході обстеження було з’ясовано, що у пацієнтки – правобічний коксартроз ІІІ-ІV ступеня, що потребує оперативного втручання.

Ендопротезування кульшового суглоба загалом вважається одним з найважчих типів операцій в ортопедії, а в цій ситуації було ще й чимало ускладнень у зв’язку з попередньою історією хвороби пацієнтки.

Ще у 1987 році їй було проведено артродез лівого кульшового суглобу – оперативне втручання, основною метою якого є знерухомлення суглобу. Внаслідок цього ліва нога слугувала лише опорою, а ось основне навантаження всі ці роки припадало саме на праву ногу. Тому зберегти рухливість цієї кінцівки було пріоритетним завданням.

22-го липня лікарями Володимирського ТМО було проведено планове операційне лікування – тотальне безцементне ендопротезування правого кульшового суглобу.

Операцію, яка через свій рівень складності вимагає високопрофесійного підходу, проводили травматологи – Тарас Борисович Босий та Іван Анатолійович Лотоцький. В результаті на місце ураженого суглобу було встановлено ендопротез виробництва відомої швейцарської фірми MATHYS.

Наразі пацієнтка готується до виписки та реабілітаційного періоду.

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
6 Жовтня, Четвер
5 Жовтня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі