<
У Володимирській громаді перевірили якість питної води: зафіксували 3 порушення

07:32 | 29.08.2021 / Володимир / /
Перегляди
623
/ коментарів 6

Протягом поточного року Волинська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби дослідила 121 зразок води – в тому числі 84 з джерел централізованого та 37 з децентралізованого водопостачання.

За результатами проведених досліджень, показників мікробіологічних відхилень не виявили, – інформують на сайті Волинської ОДА.

Однак встановлено відхилення від нормативів за санітарно-хімічними показниками (зокрема за вмістом заліза): 3 водопроводи Володимирської громади Володимир-Волинського району та Підгайцівської громади Луцького району; а також 6 локальних артсвердловин мереж закладів освіти Камінь-Каширської громади Камінь-Каширського району, Рожищенської громади Луцького району, Ратнівської та Шацької громад Ковельського району.

У зв’язку з цим перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко доручив прописати у протоколі завдання щодо розв’язання озвучених проблем: здійснити заходи щодо впровадження установок доочистки (знезалізнення) питної води – насамперед задля водозабезпечення закладів освіти, оздоровлення і відпочинку дітей, лікувальних та інтернатних закладів; вжити заходів щодо визначення балансоутримувачів мереж і споруд централізованого водопостачання та забезпечити наявність у них відповідних дозвільних документів; визначити перелік систем питного водопостачання, що потребують проведення ремонту, реконструкції чи модернізації та ряд інших заходів, спрямованих на дотримання гігієнічних вимог до питної води.


коментарів: 6
  • Нє, в нас протестувати навіть неможливо, бо тести в цій напів-рідкій субстанції розчиняються

  • Hє, в нас пpoтeстyвaти навіть немoжливо, бо тecти в цій напів-piдкій cyбстaнції poзчиняютьcя

   • Ви праві ! Навіть мер визнав, що в озері вода хоч зелена, але чистіша, ніж та за яку ми платимо шалені кошти. Так і ходимо, товсті, не миті та небриті.

    • Оcoбисто я тільки двoх людей знаю, які підxoдять під вaш опис: чинний мeр і вaтaжок вapти.
     Інше населення, у своїй більшості, якось викручується

 1. Давайте тепоміняцмо мера нашого на Володимирівського.
  Як вы думаєте, якість води і тарифів зміниться?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
18 Серпня, Четвер
17 Серпня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі