<

У Володимирі за накопичені борги за тепло споживачам заблокують банківські картки

16:45 | 12.07.2021 / Володимир / /
Перегляди
633
/ коментарів 5

Мін’юст дозволив використовувати Автоматизовану систему виконавчого провадження для виявлення й арешту коштів на банківських картках у всіх виконавчих провадженнях. Раніше такі дії вчиняли тільки до неплатників аліментів, але тепер і до боржників «комуналки».

6-го липня 2021 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2021 № 1061/5, яким внесено зміни до наказу від 16.04.2019 року № 1203/5 «Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями…», пише КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”.

Факт заборгованості спочатку має підтвердити своїм відповідним рішенням суд. Якщо навіть після судового позову боржник так і не повертає кошти – до справи береться Державна виконавча служба, рішенням якої можуть арештувати кошти на банківських рахунках боржника і списати заборговані за «комуналку» кошти.

Щоб уникнути блокування рахунків, рекомендують нашим абонентам у найкоротші терміни сплатити заборговане.

Консультації щодо оформлення реструктуризації боргу за послуги теплопостачання можна отримати у відділі збуту КП «Володимир-Волинськтеплоенерго»:

• 063 041 37 82

• 03342-3-52-05

• безпосередньо у КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», що знаходиться за адресою: м. Володимир, вул. Сагайдачного,19.

коментарів: 5
  1. Дєтскій сад, як воно злидня, то звідки ті кошти на картках? А якщо і є яка копійчина на рахунку то поки суд до дєла, то ті гроші елементарно боржник зніме і цьомкайте його в д…

    • а як не встигне зняти? напр. прийшов аванс 2тис – хопа і нема. списалося автоматом через секунду

  2. з такими тарифами що стрімко близяться до Європи і такими зарплатами то точно майдану (якого там вже по рахунку) не минути

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі