<

У Володимирі-Волинському перейменують вулиці на честь загиблих героїв

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:50 | 11.04.2015 / Володимир / /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

Незабаром у Володимирі – Волинському з’являться вулиці названі на честь загиблих у війні на сході України мешканців  міста. 

Так,  нові вулиці: Упорова, Колєснікова, Головіна будуть нарізані в районі колишнього цегельного заводу пише на своєму сайті депутат Володимир – Волинської міської ради Анатолій Сорока.

Згідно проекту рішення, яке розглядатиметься на наступній сесії Володимир – Волинської міської ради пропонується затвердити детальні плани території для наступної передачі земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд у власність воїнам – учасникам АТО, а також нові вулиці найменувати іменами воїнів-героїв АТО:

 – вулиця Упорова.

   Упоров Ігор Романович народився 30 серпня 1984 року у місті Володимирі-Волинському. Старший солдат-командир бойової машини БМП-2-командир відділення 51-ої ОМБр, 28.06.2014 року під час мінометного обстрілу біля села Макарове Луганської області був поранений осколком у живіт, помер від втрати крові при транспортуванні у госпіталь. Похоронений на Федорівському кладовищі у місті Володимирі-Волинському;

 – вулиця Колєснікова.

   Колєсніков Дмитро Вадимович, боєць 5-го батальйону ДУК «Правий сектор» з позивним «Правий». Народився 12.01.1995 року у місті Володимирі-Волинському. Студент третього курсу спеціальності «Правознавство» Університету сучасних знань. Загинув 22.02.2015 року у зоні проведення антитерористичної операції поблизу с. Піски. Похоронений на Федорівському кладовищі у місті Володимирі-Волинському.

 – вулиця Головіна.

   Головін Дмитро Володимирович народився 09 червня 1981 року у місті Володимирі-Волинському. Військовослужбовець військової частини А3283. Загинув 01.02.2015 року від множинних осколкових наскрізних поранень ділянок тіла в Попаснянському районі Луганської області. Похоронений на Федорівському кладовищі у місті Володимирі-Волинському.

Земельні ділянки на цих вулицях отримують для індивідуальної забудови учасники антитерористичної операції на сході України повідомляє депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі