ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Понеділок, 23 жовтня 2017, 12:48

У Володимирі-Волинському намагались викинути львівське сміття

17:18 | 8.12.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / 5 коментарів
1+

8-го грудня невідомі особи намагались домовитись з працівниками Володимир-Волинського КП “Полігон” про вивіз сміття на територію цього підприємства. 

За словами начальника КП” Полігон” Олександра Козичка спочатку вони двома машинами (легковою та вантажною) на львівській реєстрації проїхали безпосередньо на територію сміттєзвалища і намагались домовитись з охоронцем щодо розвантаження сміття.

Він їм відмовив, тоді вони приїхали до мене і запропонували за винагороду “скинути” сміття на території підприємства. Я заборонив це робити і ці чоловіки поїхали у невідомому напрямку. Я повідомив міського голову та начальника місцевої поліції, адже є підозра, що вони не будуть кататись з цим сміттям і спробують викинути його в межах міста, – розповів Олександр Козичко.

Варто зазначити, що міський голова декілька місяців тому відмовив львівському підприємству ТОВ “АВЕ Львів” у перевезенні сміття на Володимир-Волинське сміттєзвалище. Адже для Володимира-Волинського вільної карти сміттєзвалища для власних потреб вистачить ще на півтора роки. А при обсягах, які пропонують привозити зі Львову, то лише на кілька тижнів.

5 коментарі
 1. Працівник // 8.12.2016 at 21:49 // Відповіcти

  Козичко не взяв гроші? Скоріше їх не пропонували, бо він ніколи не відмовляє

  2+

 2. Дмитрук до працівника.Нам б таких як Козичко на всі підрозділи,то голова відихавби.

  0

 3. мусорний завод – це вам не АЕС побудувати ! треба трохи почекати…

  0

 4. Хто б,що не писав чи не говорив, але за остані роки КП “Полігон” отримало нове дихання: техніка купується, робота виконується, сміття вивозиться.
  Велика заслуга керівника у цьому, що дає лад колективу і постійно працює над оновленням бази підприємства. Згадайте, як працював Полігон до Козичка? А зараз зовсім інший рівень.

  2+

 5. з найкращими побажаннями // 13.12.2016 at 08:42 // Відповіcти

  В час ринкових відносин, найголовніше вміти домовлятися.
  P.S. Відкат – один з найпоширеніших у бізнесі способів використання службового становища в особистих цілях……..

  0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"