<

У Володимирі-Волинському в річку Риловицю зливають нечистоти

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:16 | 4.09.2019 / Володимир / /
Перегляди
0
/ коментарі 4

В річку Риловиця, що у Володимирі-Волинському, зливають каналізаційні відходи. На цю проблему увагу громадськості звертають активісти.

Активіст Тарас Сватко виклав у мережу фото, на яких чітко видно каналізаційні труби, виведені в річку. За його словами, проблему підняв Володимир Борщевський, який звернувся до нього за допомогою.

“Суть полягає в тому, що жителі прибережної зони вивели свою каналізацію прямо в річку. На фото нижче видно одну із таких труб по яким, за словами пана Володимира, постійно витікають нечистоти. Направивши звернення до Володимир-Волинської міської ради та Державна екологічна інспекція України Володимир отримав відповідь від екологів про те, що вони тут безсилі і вся відповідальність, за їхніми словами, лежить на органі місцевого самоврядування. Від міської ради Володимир взагалі не отримував відповіді.”, – йдеться у дописі Тараса Сватка.

Нагадаємо, що тривають роботи по облаштуванню рекреаційної зони на річці Риловиця. Раніше було розчищено русло річки.

Під час брифінгу міського голови Володимира-Волинського 3-го поцікавилися у Петра Саганюка чи будуть прийняті якісь дії. Як зазначив він, “не видно роботи екологічної служби”. Навіть, коли після купання на лісному озері тяжко захворіла дівчина, то там розводять руками.

“Це дійсно має місце. Екологічна служба, на жаль, не в силах щось зробити. Я думаю, руки дійдуть і перевірять, – сказав Саганюк.

Як він зазначив, буде створено робочу групу, яка буде контролювати подібні випадки зливання нечистот у річку.

коментарів: 4
  1. Про те ,що зливають нечистоти в річку ,вже була мова пару років тому ,але влада не звернула увагу ,так буде і зараз .

  2. Як влада буде звертати увагу на нечистоти які течуть у річку. як КП Полігон сам зливає. (Тарас поширював).

  3. дивна позиція мера ??? питаннями використання землі вздовж річки хто займається – правильно – місцева влада . От треба було побудувати в охоронній смузі річки Смоча житловий багатоповерховий будинок , чи різні торгово-розважальні заклади – і все вирішили – а от вирішити питання ліквідації труб каналізації в охоронній смузі річки Риловиця – тут влада показує свою немічність …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі