<

У Володимирі суд оштрафував інспектора ДСНС, який брав хабарі пальним

08:25 | 3.10.2021 / Володимир / , /
Перегляди
645
/ 1 коментар

Суд оштрафував інспектора Володимир-Волинського міськрайонного відділу УДСНС за те, що той брав хабарі за неперешкоджання діяльності дизельних пунктів.

Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду Волинської області, – передають Волинські Новини.

Як ідеться у вироку, 1 червня 2018 року під час рейдового обстеження автозаправних пунктів та дизельних пунктів інспектор Володимир-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України провів огляд контейнерного блока, який орендує громадянин. Будь-яких документів інспектор не складав, однак повідомив орендарю, що йому потрібно з’явитися до міського відділу УДСНС для обговорення питання стосовно функціонування дизельного блока.

У своєму службовому кабінеті 3 липня інспектор повідомив орендарю, що для безперешкодного функціонування його контейнера, де знаходяться нафтопродукти, та за те, щоб займатися господарською діяльністю по відпуску пального, він повинен за кожен місяць надавати йому неправомірну вигоду – 100 літрів пального або ж гроші на відповідну суму.

У липні та серпні інспектор двічі отримав від орендаря по десять талонів мережі АЗС «Окко» на дизельне пальне номіналом по десять літрів кожен. А в жовтні хабарник отримав від орендаря шість тисяч гривень хабара.

У суді інспектор ДСНС повністю визнав свою вину у вищевказаних епізодах, тож суд не досліджував доказів.

Врахувавши всі обставини, суд призначив хабарнику покарання у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 тисяч гривень. Також на два роки його позбавили права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій.

один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі