<
У Володимирі обрали переможницю конкурсу на посаду начальника відділу ЦНАПу

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:19 | 13.05.2021 / Володимир / /
Перегляди
44
/ Коментарі відсутні

12-го травня у Володимирі конкурсна комісія мала обирати серед кандидатів на посаду начальника відділу адміністративних послуг управління «ЦНАП» та начальника управління з гуманітарних питань. Проте останній конкурс неможливо було провести через те, що на нього з’явилась лише одна претендентка. Тож конкурс оголосять повторно.

Про це інформують на сайті міста.

На посаду начальника відділу адміністративних послуг управління «ЦНАП» претендували четверо кандидатів: Валентина ГромІрина Град, Тамара Рубан та Ірина Ліщук, котра не з’явилась на конкурс. Іще одна кандидатка Ірина Сак отримала відмову через недостатній стаж роботи на керівній посаді.

За результатами двох етапів конкурсу, які включають письмовий іспит на знання законодавства та співбесіду, найбільшу кількість балів набрала Ірина Град.

Довідково:

Ірина Юріївна Град народилась 6 серпня 1983 року.

Освіту здобула у Національному університеті «Львівська політехніка», який закінчила у 2009 році за спеціальністю «фінанси».

Досвід роботи:

Вересень 2001 року – січень 2009 року – продавець магазину продуктових товарів «Сфінкс»;

Січень 2009 року – червень 2009 року – провідний спеціаліст в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету;

Червень 2009 року – травень 2015 року – спеціаліст І категорії сектору прийому громадян відділу грошових виплат та допомог управління соцзахисту населення;

Травень 2015 – квітень 2017 року – головний державний інспектор управління соціального захисту населення міськвиконкому;

Квітень 2017 – теперішній час – адміністратор Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

Нагадаємо,

Нагадаємо, у Володимирі обрали ще трьох переможців конкурсів на заміщення вакантних посад начальників відділів та управлінь.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
12 Серпня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі