<

У Володимир-Волинському історичному музеї відбулося відкриття виставки «У шухляді часу – купкою листи»

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:53 | 11.12.2014 / Володимир /
Перегляди
5
/ Коментарі відсутні

Сьогодні у Володимир-Волинському історичному музеї відбулося відкриття виставки «У шухляді часу – купкою листи» художниці Алли Навроцької.

На її відкриття завітала молодь, художники та поціновувачі мальованої творчості – пишуть Волинські Новини

Сама авторка є викладачем художнього відділу Нововолинської школи мистецтв. Закінчила художньо-графічний відділ Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Ще в дитинстві вирішила, що її майбутня робота буде пов’язана з малюванням.

Fw

Працює Алла Навроцька в стилі модерн. Її роботи наскрізь просякнуті символами. Символізм, як зізналася художниця, вона дуже полюбляє.

«В кожній картині людина має знайти те, що хоче побачити. На моїй виставці представлені роботи не одного року. Кожна робота як лист в якому є багато інформації і мною сказаної, і буде сказаної людиною, яка буде її дивитися та сприймати. А сприйняття залежить від багатьох факторів – віку, інтелектуального складу та душевного стану в момент споглядання. Сподіваюся, у моїх роботах люди побачать позитив», – каже авторка.

Вона часто підписує картини власними віршами, хоча інколи для підпису бере поезію в інших авторів.

Вдома у Алли Навроцької зберігається серія робіт написана за мотивами подорожей закордон.

Теплі слова про художницю сказала її сестра Наталя, яка зазначила, що Алла не малює пейзажі, а малює філософські картини в яких потрібно шукати глибину.

Директор Володимир-Волинської художньої школи Адам Михалик проаналізував напрямок в якому працює художниця і зауважив, що у модернізмі художні образи дуже складні, оскільки в ньому переплітається авторське «я», суспільні образи, минуле, сьогодення і, звичайно ж, мрії автора.

Колега художник з Володимира-Волинського Ігор Мацюк висловив думку, що мистецтво належить не народу, як говорили раніше, а тим, хто його розуміє і шанує митців:
«Кожна робота Алли примушує замислитися про те, що там зображено. В її роботах є велике філософське начало».

Творчі подарунки художниці, в знак подяки за виставку, зробили молодий пісняр Олександр Стемковський, виконавши авторську пісню, та науковий співробітник музею Богдан Янович, прочитавши власні вірші.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Березня, П’ятниця