<

У турі чемпіонату України володимирська команда «Ладомир» програла «Колосу» з рахунком 3:1

11:45 | 5.10.2022 / Володимир / , , /
256

В 4-му турі Вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд «Колос» переміг володимирський «Ладомир» з рахунком 3:1.

Володимирчанки першими пропустили гол вже на 6-й хвилині гри, завдяки точному удару головою від Анастасії Довганик, повідомляють на сайті жіночого футболу.

Проте ще в першому таймі голи Анастасії Вороніної на 23-й хвилині та Каміли Кульмагометової на 42-й хвилині вивели “Колос” вперед і команди пішли на перерву вже за переваги ковалівців.

Переможну крапку у другому таймі вже в компенсований час на 90+1 хвилині встановила Ірина Майбородіна. Остаточний рахунок у грі 3:1 на користь “Колосу”.