<

У масках та з дотриманням карантинних обмежень: як їздити у маршрутках Володимира в «червоній» зоні

16:48 | 8.11.2021 / Володимир / /
Перегляди
2990
/ Коментарі відсутні

З 8-го листопада Волинь та Володимир, зокрема, перейшли у «червону» зону карантину. Пасажирам маршрутних транспортних засобів, що курсують по місту та між містами, без перетину кордонів області, пред’являти Covid-сертифікат про вакцинацію не потрібно.

Про це БУГу повідомили у Володимир-Волинському районному відділі поліції.

Пасажирам міських транспортних засобів у Володимирі необхідно дотримуватись карантинних транспортних засобів, що діють у “жовтій” та “помаранчевій” зонах карантину.

  • Обов’язкове дотримання маскового режиму;
  • Кількість пасажирів, має бути не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.
  • Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Нагадаємо, з 21-го жовтня міжобласні перевезення пасажирів дозволені за умови наявності у всіх водіїв та пасажирів документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19. Також можна представити ПЛР або експрес-тест з негативним результатом, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до поїздки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Липня, Четвер
6 Липня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі