<

ТМО Володимира потрапило на шпальту британського таблоїда

18:10 | 9.05.2022 / Володимир / , , /
Перегляди
2330
/ Коментарі відсутні

На шпальтах найстарішого британського таблоїда TheMirror, заснованого ще у 1903 році, нещодавно з’явилася стаття про волонтера-британця Джона Данна, проілюстрована світлиною, на якій є генеральна директорка Володимирського ТМО Тетяна Ващук.

На фото вона стоїть з закордонним гостем на фоні будівлі лікарні. Слово Правди пояснило, хто такий цей британський благодійник, який уже не вперше привозить допомогу українцям, і що про його візит до Володимира пише видання?

Джон Данн – екс-голкіпер хокейної команди «Southgate» та колишній солдат. Він «на власні очі побачив, які війна росії в Україні розбиває серця, але це не зупинило його, щоб знову повернутися до українського кордону і привезти ще більше допомоги», – йдеться у статті.

Уперше британець подолав 18-годиний шлях до польсько-українського кордону ще в березні, щоб доставити допомогу українським біженцям. А відтак приєднався до місцевої благодійної організації Hertfood, і вже за кілька тижнів зумів відправити в Україну п’ять вантажівок, наповнених гуманітарною допомогою.

А поки цей вантаж був у дорозі, і сам переїхав через кордон, доставивши до лікарні Володимира інсулін, дефібрилятори та інші медичні засоби.

Джон розповів виданню, наскільки хвилюючою була його мандрівка і наскільки мужніми, стоїчними він побачив українців. Коли британець вперше завітав до ТМО, тут якраз розчищали приміщення й облаштовували додаткові операційні та ліжка для хірургічного відділення, готові за потреба прийняти поранених і надавати допомогу їм.

«Відчувалося, що вони через це хвилюються, але водночас пишаються тим, що готові і мають можливість допомагати», – поділився враженнями Джон Данн.

Нагадаємо: На телеканалі BBC у Великій Британії показали сюжет про гуманітарну допомогу для ТМО Володимира

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 Липня, Неділя
2 Липня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі