ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Неділя, 22 жовтня 2017, 01:44

Театр тіней Fireflies в інтерв’ю для інтернет-видання “БУГ”

20:13 | 1.12.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський, Онлайн / 1 коментар
0

25-го листопада у місті Володимир-Волинський виступив театр тіней Fireflies з новою ексклюзивною програмою.

Fireflies— колектив з Чернігова, який працює у жанрі театру тіней. Незважаючи на юний вік команда Fireflies (6 років), має значні досягнення, зокрема: стала півфіналістом шоу талантів телевізійного формату Got talent «Україна має талант» в Україні, «Минута славы» у Росії, «Das Supertalent» у Німеччині, а також стала фіналістом та зайняла четверте місце в шоу «Mam Talent!» у Польщі, вперше представивши в рамках цих проектів жанр театру тіней.

Це лиш частина їхніх здобутків, список яких з кожним місяцем стає все більшим. Колектив гастролює по всій Україні та за її межами, збираючи майже повні зали.

До Володимира-Волинського театр Fireflies привіз нову програму “Shadow Hollywood”. У ній за допомогою тіней, акробатичних номерів та світлового шоу “переповідаються” сюжети кращих зразків світового кінематографу.

В інтерв’ю для інтернет-видання “БУГ” розповіли історію створення театру тіней Fireflies, особливості його розвитку; яким чином урізноманітнюють програму та звідки черпають натхнення для нових шоу; наскільки травматичним є даний вид мистецтва; і, звичайно ж, поділились планами на майбутнє.

Про це та багато іншого – у сюжеті:

1 коментар
  1. киселиця світлана володимирівна // 17.12.2016 at 03:22 // Відповіcти

    Пишаюся своїми студентами (ЧНТУ): Влад Ліза Люся Руслан Яна – респект!

    2+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"