Театр «Різнобарв’я» з Володимира та директор Нововолинської школи мистецтв претендують на престижну обласну нагороду

13:10 | 23.06.2020 / Рубрика: Володимир-Волинський, Нововолинськ / Позначка: / Прокоментуй!

Оприлюднили претендентів на здобуття іменних обласних премій в галузі літератури, культури і мистецтва 2020 року. Серед них творці з Нововолинська і Володимира-Волинського.

Комітет з присудження обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва повідомив, що за результатами відкритого голосування було прийнято рішення допустити до другого туру конкурсу на здобуття обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва 2020 року кілька претендентів. Про це йдеться на сайті Департаменту культури Луцькради.

Серед тих, хто претендує на почесну нагороду у номінації імені Степана Кривенького Народний аматорський театр-студія «Різнобарв’я» культурно-мистецького центру Володимира-Волинського (керівник – Лариса Половньова) – за популяризацію аматорського театрального мистецтва, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Володимир-волинських театралів на участь в конкурсі подав відділ культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, Обласного науково-методичного центру культури.

Конкуренцію у цій номінації Народному аматорському театру-студії «Різнобарв’я» складуть:

Олександр Навроцький – акомпаніатор Горохівського районного народного дому «Просвіта», керівник народного аматорського вокального ансамблю «Надія» Горохівської територіальної первинної організації УТОС – за багаторічну плідну працю в галузі культури, високий професіоналізм, значний внесок у популяризацію українського музичного та пісенного мистецтва та особисту участь у культурно-мистецькому житті краю. Його кандидатуру подав відділ освіти, культури, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації.

А також Народний аматорський фольклорний колектив «Криниця» будинку культури села Видерта Камінь-Каширського району (керівник – Валентина Зубач) – за розвиток та збереження народних звичаїв та обрядів, пісенних традицій рідного краю, активну творчу діяльність, високу виконавську майстерність. Його висонув сектор культури Камінь-Каширської райдержадміністрації.

Серед претендентів на присвоєння високої нагороди і композитор, директор Нововолинської дитячої школи мистецтв Юрій Савраюк. Його кандидатуру на номінацію імені В’ячеслава Хурсенка за вагомі здобутки у композиторській творчості, активну участь у культурно-мистецькому житті краю подав відділ культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Конкуренцію йому складе завідувач сектором музично-хорового мистецтва та мистецьких шкіл області відділу аматорського мистецтва та народної творчості Обласного науково-методичного центру культури Ігор Баранюк – за вагомі досягнення в композиторській та поетично-пісенній творчості, значний внесок у розвиток аматорського вокально-хорового мистецтва області. Його подав Обласний науково-методичний центр культури.

У номінації імені Агатангела Кримського змагатимуться:

Оксана Єфіменко  – артистка розмовного жанру, режисера-постановника Волинської обласної філармонії – за реалізацію музично-просвітницьких та патріотичних творчих проєктів, багатий досвід концертної діяльності, як артистки розмовного жанру, активну участь у культурно-мистецьких заходах, що відбуваються на Волині.

Подання Волинської обласної філармонії.

Віталій Клімчук – заступник директора Обласного науково-методичного центру культури – за видання віршованого гумористично-сатиричного роману «Подвійний стандарт» (2019).

Подання Обласного науково-методичного центру культури.

Микола Мартинюк – письменник, член Національної спілки письменників України, завідувач кафедри словесних дисциплін Луцького педагогічного коледжу – за високохудожні переклади книжок із болгарської (Черняєв Христо «Єдина любов»), білоруської (Спринчан Аксана «Кава з українським медом»), чеської (Вокова Броніслава «Вітер на колінах») мов, налагодження міжнародної співпраці Волинської обласної організації Національної спілки письменників України із письменниками країн світу.

Подання Волинської обласної організації Національної спілки письменників України.

Фелікс Штейнбук – доктор філологічних наук, професор Університету Коменського у Братиславі (Словаччина) – за досягнення в галузі науково-критичної літератури (літературознавство, критика), видання збірки критичних есеїв-мініатюр «Інкубація «Яєць динозавра»» (2019).

Подання Громадської організації «Об’єднання Активіст».

У номінації імені Йова Кондзелевича:

Віра Конська – майстриня писанкарства, живописець, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України – за вивчення, збереження, популяризацію традиційної української культури, відродження та розвиток писанкарського мистецтва Волині.

Подання Волинського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Леонід Литвин – художник, член Національної спілки художників України, заслуженого художника України – за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у мистецьке життя Волині, активну організаційно-виставкову діяльність.

Подання Волинської організації Національної спілки художників України.

У номінації імені Миколи Куделі:

Олена Бірюліна – завідувачка Музею історії Луцького братства, відділу Волинського краєзнавчого музею – за багаторічну подвижницьку працю, значний особистий внесок у розвиток музейної справи Волині та велику роботу по збереженню та популяризації пам’яток української історико-культурної спадщини.

Подання Волинського краєзнавчого музею.

Галина Марчук – краєзнавиця, кампанолог – за вагомі досягнення у проведенні просвітницької, пошукової, краєзнавчої роботи, у дослідженні та популяризації досягнень національної культури, зокрема дзвонового мистецтва на Волині, проведення виставок, фестивалів, конференцій, видання книги «Дзвони: повернення до витоків» (2019).

Подання департаменту культури Луцької міської ради.

У номінації імені Ігоря Стравінського:

Ірина Вівчарук – викладач-методист, голова предметно-циклової комісії оркестрових струнних інструментів, керівник ансамблю скрипалів Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського – за активну концертну, педагогічну, музично-громадську діяльність та розвиток скрипкового мистецтва Волині.

Подання Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського.

Ірина Малашевська – солістка-вокалістка академічного камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії – за активну участь у музичних фестивалях «Стравінський та Україна», багаторічну концертну діяльність, високий професіоналізм, вагомий внесок у збагачення музичного життя краю та популяризацію творчості Ігоря Стравінського.

Подання Волинської обласної філармонії.

У номінації імені Олександра Цинкаловського:

Алла Дмитренко – членкиня Національної спілки краєзнавців України, доцент Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – за участь у створенні і розвитку Музею етнографії Волині та Полісся Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, участь в етнографічних експедиціях МНС України і за цикл публікацій з етнографії Волині та Полісся.

Подання Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

У номінації імені Миколи Царенка

Данило Поштарук – директор художнього керівника Волинського академічного обласного театру ляльок, заслужений діяч мистецтв України – за вагомий внесок у розбудову галузі культури, розвиток театрального мистецтва, утвердження позитивного іміджу України у світі.

Подання Волинського академічного обласного театру ляльок.

Вайбер

Додати коментар


Погляд

Сапожнікову з командою час іти на заслужений відпочинок
Найбільша проблема влади Нововолинська – кулуарність, непублічність та непрозорість. Нині треба давати дорогу молодим, перспективним управлінцям, а Віктору ...

Новини

9 Липня, Четвер
14:43
«Жму руку, обнімаю»: Нардеп Деркач опублікував розмову нібито Путіна і Порошенка 1
14:16
Вичерпували пляшкою та вимітали воду з калюж: військова частина у Луцьку готувалась до приїзду Зеленського
14:06
Двох українців, яких підозрюють у крадіжках на будівництві, заарештували у Польщі
13:39
У Володимирі-Волинському знову виявили рекламу наркотиків
13:07
Молодий українець безслідно зник у Польщі
12:32
[ОНОВЛЕНО] Зеленський прибув на Волинь та ознайомився з ремонтом доріг і будівництвом садочка 1
12:12
У Нововолинську та Іваничівському районі зафіксували п’ять нових випадків COVID-19
11:40
У Луцькому районі чоловіка вбило струмом
11:05
Проводити температурний скринінг та носити маски: на Світязі дозволили працювати базам відпочинку 1
10:37
Приїзд Зеленського на Волинь: відома програма
10:18
На Волині підтвердили 2 875 випадків COVID-19: 50 – за добу
09:41
9-го липня в Україні повідомили про 51 224 випадки COVID-19
09:21
На озері в Нововолинську рятувальники провели рейд 1
08:39
Ні автівки, ні грошей: мешканця Ковельського району ошукали шахраї
07:15
На Волині може з’явитися завод із виробництва цементу із породи шахтних териконів 4
06:29
На Любомльщині чоловік намагався дати хабар патрульним
05:19
«Організація піддалася впливу Китаю та не змогла ефективно відповісти на коронавірусну кризу» – Трамп про вихід США з ВООЗ
03:41
На Львівщини затримали священнослужителя за торгівлю зброєю 1
01:28
Мешканець Естонії, який на 100 днів застряг в аеропорту Маніли через пандемію, спізнився на рейс додому
8 Липня, Середа
23:19
Розповіли, чи прийматимуть луцькі виші абітурієнтів з окупованих територій без ЗНО
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі