<

Судитимуть трьох водіїв, які через Устилуг намагалися незаконно вивезти за кордон військовозобов’язаних чоловіків

14:07 | 6.05.2022 / Володимир / , /
Перегляди
19184
/ коментарів 15

Судитимуть трьох водіїв автобусів, які здійснювали міжнародні перевезення, за незаконне переправлення осіб через пункт пропустку «Устилуг-Зосін».

Волиняни визнали себе винуватими у тому, що в березні 2022 року намагалися перевезти через державний кордон України військовозобов’язаних чоловіків, видавши їх за других водіїв автобусів, повідомляє прокуратура Волині.

При цьому жоден із таких «водіїв» не мав посвідчення категорії «D» та, відповідно, права керувати таким транспортним засобом. Один із обвинувачених таким чином намагався вивезти за кордон свого 28-річного сина.

Наміри усіх трьох водіїв були викриті прикордонниками на пункті пропуску «Устилуг-Зосін» – і невдовзі вони постануть перед судом.

коментарів: 15
  • Считаю что кто не хочет воевать тот не будет.А значит пусть люди уезжают.А то скоро за то что не хочешь идти на убой будут в концлагерь садить.Лично мое мнение.

 1. А як же ті високопосадовці, які виїхали з України? Скільки бабла вивіз Мартиняк, або Суркіси? Чи у нас настільки прогнивший закон який засуджує тільки простих смертних?

 2. Я не розумію чому із заходу беруть хлопчиків по .18років на війну ,а сходу виїжають за кордон їм до рус подати рукою. А кого вбивати свого брата сестру. Чому не карають міліцію яка збиває жінок .був випадок в м.Ковелі. Міліцію хай би ішло на передову ,а не протирала штани і гроші державні прожирає. З мене податок знімають щоб він мене бив потом

  • Беруть на війну всіх! На сході воюють чимало чоловіків! Не треба ділити на схід і захід. Ми всі одна країна та всі чоловіки стали військовозобов’язаними.

 3. ДОСИТЬ ЦЕЙ ЦИРК РОЗВОДИТИ, ВІДКРИТИ КОРДОНИ І КРАЙ, ОДНІ ЗАХИЩАБТЬ ІНШІ ВІДБУДОВУЮТЬ ВИПУСТИТИ З ЗОБОВЯЗАННЯМ ПРИ ПОТРЕБІ ПОВЕРНУТИСЬ, ЦЕ НЕ ЗЛОЧИНЦІ І ХАБАРНИКИ ЇХАЛИ ТАКІ ЯК ПРИ ВЛАДІ, ЦЕ ЇХАЛИ ПРОСТІ РОБОЧІ ХЛОПЦІ ПРАЦЮВАТИ, ЩОБ ТУТ В БОГРАХ НА КОМУНАЛЬНІ НЕ ПОТОНУТИ!!!!!

 4. Як що ідеться про передову, то там усе забито і не кожного туди пустять, бо це бойові підрозділи.
  Авжеж покарання повинно бути, але ті, хто хоче поїхати за кордон, вони не будуть воювати на передовій, а кидати таких як пушечное м’ясо, це злочин. Я вважаю що треба відмінити заборону на виїзд за кордон чоловіків. При наймі переглянути вік чоловіків, бо чоловіки після 45 мають вже проблеми зі здоров’ ям. Також треба відрегулювати порядок у питанні з чоловіками які змогли виїхати з зони акупациї. Багато таких покинули домівку, втратили роботу і все, що далі робить не відомо. В ЗСУ або ТРО не
  беруть, бо не потрібні. Працевлаштуватись складно, бо своїх кадрів хватає, а поїхати за кордон, закон забороняє. Але за кордоном, при наймі у Польщі, можно знайти роботу. При потребі ЗСУ у повненні, можно повернутись в Україну.

  • Безліч приїжджих вештається по місту. Сидять в кав’ярнях, палять недешеві цигарки та ведуть свої філософські дискусії. Роботи їм не потрібно, вони мають кошти, просто відсиджуються, ніби все, що відбувається довкола їх не стосується. Засуджую таку позицію! Це безхребетні істоти, які сидять на наших плечах!

 5. Мажоров что прячутся на западной должна ловить полиция и главы районов сел, и отстраивать Чернигов Бучу.

  • Мажори всі повиїзжали, накупили собі білих білетів та й все. А звичайних хлопців затримують. Навіщо взагалі утримувати чоловіків? Це ж порушення прав людини.

 6. Досить утримувати насильно чоловіків! Хто не хоче на передову, хай їде. Вони все одно не зможуть нормально воювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Липня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі