<
Створили Координаційну раду, яка займатиметься проблемними питаннями Володимир-Волинського району

Цей запис опубліковано більш як рік тому
08:47 | 16.06.2021 / Володимир / , /
Перегляди
480
/ Коментарі відсутні

15-го червня створили Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Володимир-Волинської районної ради. Це дорадчо-консультативний орган, створення якого ініціював Віктор Хиць.

До складу ради увійшли депутати Волинської обласної ради від округу, голови територіальних громад

За словами голови районної ради Віктора Хиця, гостро сьогодні стоїть проблема з бюджетом району, з утриманням комунального медичного підприємства, дорогами та інше. Для того, щоб вирішити їх потрібно створити такий собі міст співпраці між різними органами влади.

“Так сьогодні в Україні 143 районні ради, які працюють, але жодна з них не має нормального фінансування. І це гостре питання, яке потрібно вирішити”, – зазначив Хиць.

Так одним з методів наповнення бюджету для району є створення нещодавно Центру підготовки територіальної оборони. І важливо, що є потреба в регіоні для військово-патріотичної підготовки.

Як зазначив депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч, створити Координаційну раду – це правильний крок, адже якщо питання існування рад районів не координує держава, то питання рано чи пізно ляже на плечі місцевого самоврядування.

Голова районної державної адміністрації Юрій Лобач. зауважив, що на співпраці різних рівнів влади можна зробити гарний результат. Спільно легше залучити інвестиції.

Міський голова Нововолинська Борис Карпус виступив з підтримкою на створення ради. За його словами, потрібно бути готовими до викликів, брати на себе відповідальність і не ховати голову в пісок.

“Хотів би закликати до співпраці в рамках центру підготовки територіальної оборони. Враховуючи ситуацію на Сході країни, це дуже важливо. Ми вже працюємо з комунальним підприємством (центром підготовки тероборони, ред.) і вважаємо, що це хороша ініціатива”, – сказав Карпус.

Ігор Пальонка, міський голова Володимира зауважив, що громада працює наразі над новою стратегією розвитку і було би добре, щоби стратегії громад, що межують, мали якісь спільні положення.

“Громади знаходяться по сусідству. Можливо, нам легше буде отримувати грантові кошти. Це буде спільний майданчик, де будуть вирішуватися проблеми.

Так наприклад у нашої громади є питання щодо земель Міноборони. Ці земельні ділянки, які стоять пусткою в центрі міста, створюють дискомфорт для наших мешканців. Хочемо побачити підтримку щодо розвитку цих територій з боку районної і обласної влади”, – сказав Пальонка.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Вересня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі