<

Спортсмен з Володимира став чемпіоном Європи з козацького двобою

13:14 | 18.05.2023 / Володимир / /
Перегляди
614
/ Коментарі відсутні

17-го травня міський голова Ігор Пальонка провів зустріч з волинським спортсменом Дмитром Куцем, а також директором педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського Миколою Савельєвим, тренером клубу «Любарт» Володимиром Подзізеєм та заступником президента федерації боксу Волині Володимиром Айомбековим.

Ігор Пальонка привітав вихованця володимирської ДЮСШ і спортивного клубу “Любарт” з нещодавніми здобутками, а саме: золотом та бронзою, здобутими на чемпіонаті Європи з козацького двобою. Також півфінальний поєдинок Дмитра з представником Марокко визнали найкращим двобоєм розділу К-1, а спортсмена та його суперника відзначили чемпіонськими поясами.

Сам чемпіон, який є випускником педагогічного фахового коледжу, згадує навчання у Володимирі як світлий період життя, позитивно відгукується про викладачів, одногрупників та рекомендує всім друзям і вихованцям вступати до лав “кримчан”.

У Володимирі, розповідає хлопець, виросли та познайомились його батьки та відбулось становлення Дмитра Куця як спортсмена та особистості. Каже, що у клубі “Любарт”, він відчув батьківську підтримку та відточив чемпіонські навички.

Зараз Дмитро тренується у луцькому спортивному клубі “Воїн”, а у рідному Заболотті, що на Ратнівщині, виховує молодих спортсменів.

За словами Миколи Савельєва, Дмитро талановитий хлопець, який навчався у Володимирі художньої майстерності. У студентські роки він був не лише старанним студентом, а й успішним спортсменом.

Тренер Володимир Подзізей підтвердив, що його вихованець з перших днів тренувань у клубі вже показав себе як вправний спортсмен, хороший товариш та достойний суперник. Також він зазначив, що Дмитро перейняв у свою тренерську практику  традиції володимирського спортклубу і тепер також спонукає своїх вихованців до читання та самостійного прийняття рішень.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
24 Вересня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі