<

Сім’ї атовця з Володимира-Волинського дадуть кредит на житло

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:16 | 26.08.2020 / Володимир / , /
Перегляди
3
/ Коментарі відсутні

У Володимир-Волинській міській раді шляхом жеребкування сім”ї – учаснику Програми надано можливість отримати молодіжний кредит на житло.

Це трапилось 25-го серпня під час засідання комісії по реалізації «Міської комплексної цільової Програми розвитку освіти, молоді та спорту на 2018-2022 роки», – повідомляють на сайті міста.

Міською цільовою програмою «Житло для молоді» передбачено надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.

На ці потреби передбачено 484 тисячі гривень з міського бюджету, ще 116 тисяч гривень – з Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

На початку засідання обговорювалась можливість розділити передбачені на кредитування кошти на дві сім’ї. Однак учасники Програми шляхом голосування прийняли рішення про те, що ця сума надаватиметься одній із сімей, оскільки згідно з умовами кредитування складно буде знайти квартиру в стислі терміни, маючи кредит у 300 тисяч гривень. Житло має бути збудоване не більше ніж 20 чи реконструйоване не більше ніж 15 років тому. 

Шанс на отримання кредиту учасники одержали шляхом жеребкування. У результаті можливість отримати кредитні кошти на придбання житла отримала сім’я учасника АТО із Володимира-Волинського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Травня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі