<

Сільську раду у Володимир-Волинському районі хочуть через суд зобов’язати зареєструвати земельну ділянку за садочком

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:23 | 5.11.2020 / Володимир / , /
Перегляди
100
/ Коментарі відсутні

Оваднівська сільська рада не надала право постійного користування земельною ділянкою під будівлями та спорудами Галинівського ДНЗ у селі Свійчів Володимир-Волинського району.

Волинський окружний адміністративний суд задоволив позов Володимир-Волинської місцевої прокуратури, визнав протиправною бездіяльність Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району та зобов’язав орган місцевого самоврядування оформити й здійснити державну реєстрацію земельної ділянки під цими будівлями, – інформує пресслужба прокуратури Волині.

Прокурори з’ясували, що, в порушення вимог чинного законодавства, правовстановлюючі документи на земельну ділянку, на якій знаходиться дошкільний заклад, відсутні і державна реєстрація права постійного користування ділянкою не проведена.

Це створює передумови для зловживань щодо розпорядження цією земельною ділянкою, ризики для нормального функціонування закладу та навчального процесу й може призвести до негативних наслідків та порушень прав дітей.

Втрутившись у ситуацію, прокурори у суді зобов’язали сільську раду вчинити дії, пов`язані з оформленням та державною реєстрацією права постійного користування земельною ділянкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Грудня, Середа
30 Листопада, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі