<

Шукатимуть недоліки центрального колектора: дві ночі у Володимирі понижатимуть тиск подачі води

17:52 | 25.01.2022 / Володимир / /
Перегляди
1221
/ Коментарі відсутні

У звязку з роботами по гідрадинамічному очищенню колектора та проведенню відеообстеження площі Героїв у Володимирі, у ніч з 26-го на 27-ме та з 27-го на 28-ме січня з 23:00 по 6:00 буде обмежений тиск водопостачання по усьому місту.

Проблеми з відсутністю води відчують мешканці верхніх поверхів багатоповерхівок, крім вулиці Луцької, – повідомляють на фейсбук-сторінці міста.

Першочерговим завданням таких заходів – є виявлення недоліків центрального колектора довжиною 225 метрів діаметром 600 мм.

Таке обстеження проводиться за допомогою телеінспекційного обладнання, яке дає можливість детально роздивитися пошкодження, проаналізувати їх характер та прийняти відповідне рішення. Тобто, чи може далі колектор експлуатуватись, чи все ж потрібен капітальний його ремонт, або ж чи варто його перекласти.

Колектор знаходиться на глибині 6.5 метрів. Будь-які роботи, пов’язані з ним, є не лише дороговартісними, а й становлять небезпеку для будинку, що знаходиться поруч, і який є в аварійному стані. Тому перед тим, як приймати рішення щодо нього, насамперед потрібно провести обстеження.Обстеження проводитиме ТОВ “Пламбер”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Травня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі