Семінар-тренінг з «Проектного менеджменту» у Вололодимир-Волинській РДА

16:45 | 15.12.2017 / Рубрика: Володимир-Волинський / Прокоментуй!

Одним із найнеобхідніших і найсприятливіших факторів розвитку громади чи регіону є інвестиції. Причому інвестиції потрібні в усіх сферах – бізнесі, сільському господарстві, медицині, освіті, культурі, туризму. Наряду з цим важливим чинником розвитку території є залучення грантових коштів.

Для цього необхідно уміти грамотно писати проекти, які могли б зацікавити донорів, – повідомляється на сторінці Володимир-Волинська районна державна адміністрація.

Відтак, 14 грудня, у райдержадміністрації розпочався дводенний семінар-тренінг «Проектний менеджмент». Захід був ініційований та організований відділом розвитку, інвестицій та європейської інтеграції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та районною радою.

Повний зал засідань районної адміністрації засвідчив, що тема написання проектів та участі у грантових програмах є доволі актуальною і цікавою для районної громади. Саме у цьому питанні органічно зійшлися інтереси влади і громадськості. Повчитися грамотно писати проекти зібралися разом голови громадських організацій, сільські голови, керівники і працівники районних установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, активні представники сільських громад.

Начальник відділу розвитку, інвестицій та європейської інтеграції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Катерина Підгурець у вступному висловила упевненість, що для участі у тренінгу зібралися небайдужі зацікавлені люди, які використають набуті знання для конкретних справ, закликала активно включитися у роботу з написання проектів і спробувати реалізувати свої ідеї і задуми на користь громади.

Модератор заходу – позаштатний викладач Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Маневицької райдержадміністрації Надія Савчук представила учасникам тренінгу дуже цікаву і змістовну презентацію, за допомою якої наочно продемонструвала усі етапи роботи над проектом – від пошуку внутрішньої мотивації і виникнення ідеї написання проекту до його реалізації.
У залі не було тих, хто би нудьгував, бо треніг проходив у живій, інтерактивній формі. Учасники тренінгу висловлювали свої думки з приводу заданої тематики, працювали у групах, навчалися через інтелекуальні вправи, тести та змодельовані ситуації знаходити узгоджене колективне рішення, працювати у команді, при цьому відстоюючи свою думку. Активно обговорювали проблеми громад, які можуть бути вирішені шляхом залучення грантів.

Учасники тренінгу отримали багато корисних і практичних знань і порад з написання проектів, які без сумніву стануть у нагоді, особливо тим, хто вже має чітки наміри розпочати цю роботу.

Додати коментар


Погляд

Кількість ігрових автоматів у Володимирі-Волинському чомусь аж ніяк не хоче зменшуватись, а навпаки
Вже неодноразово порушувалась тема ігрових автоматів у місті, кількість яких чомусь аж ніяк не хоче зменшуватись, а навпаки. З одного боку, вони жодної ролі не відіграють для ...

Новини

22 січня, Понеділок
03:38
LG запатентувала смартфон-планшет, що складається
00:29
Пінгвін застрибнув у човен до вчених “для інспекції”
21 січня, Неділя
22:33
У наслідок збройного нападу на готель у Кабулі загинуло 6 українців
21:21
На Волині браконьєр зарізав козеня у заповіднику 1
20:33
В Луцьку винуватець “п’яної” ДТП пропонував патрульним хабар
19:42
Бойовики обстріляли автобус з пасажирами в сірій зоні
19:20
“Пульс міста” розпочинає битися у Володимирі-Волинському
18:59
По Луцьку «гуляє» свіжий «лохотрон»
18:04
У Любомльському районі за добу сталося дві пожежі
17:17
Сотні тисяч вийшли на Марш жінок проти Трампа
16:53
Володимир-Волинський став центром боксу Волині
16:36
Українець загинув внаслідок нападу на готель в Кабулі
15:58
До нашої планети наближається потенційно небезпечний астероїд
15:03
У Луцьку в гуртожитку згоріла кімната
14:11
Три роки тому завершилась оборона Донецького аеропорту
13:41
У Володимирі-Волинському до реалізації програми «Доступні ліки» задіяні шість міських аптек
12:59
Виставку Ніни Фесенко «Кожен образ – це іскра великого сяйва» презентували у Володимир-Волинському історичному музеї
12:21
На Волині невідомі зловмисники побили, пограбували та кинули жертву у водойму
11:49
У Шацькому парку під час патрулювання застрелили двох вовків
10:33
В Україні через негоду знеструмлені 322 населених пункти
Усі новини