Семінар-тренінг з «Проектного менеджменту» у Вололодимир-Волинській РДА

16:45 | 15.12.2017 / Рубрика: Володимир-Волинський / Прокоментуй!

Одним із найнеобхідніших і найсприятливіших факторів розвитку громади чи регіону є інвестиції. Причому інвестиції потрібні в усіх сферах – бізнесі, сільському господарстві, медицині, освіті, культурі, туризму. Наряду з цим важливим чинником розвитку території є залучення грантових коштів.

Для цього необхідно уміти грамотно писати проекти, які могли б зацікавити донорів, – повідомляється на сторінці Володимир-Волинська районна державна адміністрація.

Відтак, 14 грудня, у райдержадміністрації розпочався дводенний семінар-тренінг «Проектний менеджмент». Захід був ініційований та організований відділом розвитку, інвестицій та європейської інтеграції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та районною радою.

Повний зал засідань районної адміністрації засвідчив, що тема написання проектів та участі у грантових програмах є доволі актуальною і цікавою для районної громади. Саме у цьому питанні органічно зійшлися інтереси влади і громадськості. Повчитися грамотно писати проекти зібралися разом голови громадських організацій, сільські голови, керівники і працівники районних установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, активні представники сільських громад.

Начальник відділу розвитку, інвестицій та європейської інтеграції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Катерина Підгурець у вступному висловила упевненість, що для участі у тренінгу зібралися небайдужі зацікавлені люди, які використають набуті знання для конкретних справ, закликала активно включитися у роботу з написання проектів і спробувати реалізувати свої ідеї і задуми на користь громади.

Модератор заходу – позаштатний викладач Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Маневицької райдержадміністрації Надія Савчук представила учасникам тренінгу дуже цікаву і змістовну презентацію, за допомою якої наочно продемонструвала усі етапи роботи над проектом – від пошуку внутрішньої мотивації і виникнення ідеї написання проекту до його реалізації.
У залі не було тих, хто би нудьгував, бо треніг проходив у живій, інтерактивній формі. Учасники тренінгу висловлювали свої думки з приводу заданої тематики, працювали у групах, навчалися через інтелекуальні вправи, тести та змодельовані ситуації знаходити узгоджене колективне рішення, працювати у команді, при цьому відстоюючи свою думку. Активно обговорювали проблеми громад, які можуть бути вирішені шляхом залучення грантів.

Учасники тренінгу отримали багато корисних і практичних знань і порад з написання проектів, які без сумніву стануть у нагоді, особливо тим, хто вже має чітки наміри розпочати цю роботу.

Додати коментар


Погляд

Віра в медичну реформу в Нововолинську – “коту під хвіст”
Години ходіння по сімейним лікарям в Нововолинській лікарні – коту під хвіст, мамина віра у медичну реформу і зміни в цій галузі на краще – там же. Вона поверталася з ...

Новини

27 квітня, П’ятниця
09:35
На Волині провели в останню дорогу легендарного вояка УПА
09:14
Росіянам дозволили помітингувати проти Роскомнадзора
08:08
Учнів Іваничівської школи інтернат навчали фінансовій грамотності
07:08
Вченим вдалося змусити жити мозок поза тілом 36 годин
26 квітня, Четвер
23:29
У Нововолинську вшанували жертв Чорнобильської катастрофи
22:54
Європейська комісія боротиметься з фейковими новинами в інтернеті
21:49
Віктор Сапожніков: “Найголовніше, у моєму розумінні – відчувати, чи ти потрібен людям”
20:57
У селі поблизу Нововолинська з будинку викрали собаку 1
20:46
В Україні очікуються дощі і похолодання
20:16
У студії “БУГ” переможниця Володимир-Волинського конкурсу “Битва талантів”
19:40
Серед білого дня в дачному масиві Нововолинська затримали злодія-рецидивіста
19:32
Затримана голова шацького суду мала «відмазати» раніше судимого
18:42
На “Ягодині” знайшли заборонені таблетки
17:06
У Ковельському районі бабуся спалювала траву, а загинула сама
16:42
У Володимирі-Волинському тепер можна одружитися за добу
16:12
В Іваничах вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
15:57
Е-декларації: скільки заробляють голови ОТГ Іваничівського району?
15:49
До Луцька приїде автобус, на якому їздив Мессі та Неймар
15:24
На Рівненщині від грипу помер 25-річний чоловік
14:42
Декларація Юрія Мазурка: земля, причіп і відшкодування втраченого заробітку 1
Усі новини