<

Розповіли, як підприємцям у Володимирі отримати часткову компенсацію у вартості генератора

13:26 | 25.03.2023 / Володимир / , /
Перегляди
457
/ коментарі 4

На черговому засіданні виконавчого комітету Володимирської міської ради затвердили порядок часткового відшкодування (компенсації) вартості придбаних джерел резервного живлення в умовах воєнного стану для бізнесу громади.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці міста.

Відповідно до зазначеного порядку, скористатися такою компенсацією можуть представники мікро-, малого та середнього бізнесу, які зареєстровані й працюють на території Володимирської міської територіальної громади, в яких працевлаштовано мінімум двоє працівників, а також немає заборгованості по податках, зборах та виплаті заробітної плати.

Також передбачається, що суб’єкт господарювання, який звертатиметься по часткову компенсацію, повинен мати в наявності у приміщенні, яке облаштоване генератором, електричну розетку для підзарядки гаджетів (телефонів павербанків та планшетів) в межах його вільної потужності.

Перелік документів, які подаються підприємцем на компенсацію, можна звантажити за посиланням.

З детальними умовами та вимогами є можливість ознайомитися на офіційному сайті Володимирської міської ради за посиланням.

Консультації по процедурі компенсації надаються як відділом економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій виконавчого комітету міської ради, так і ФПП «Бізнес-Центр», який готовий допомагати бізнесу формувати пакет документів для їх подальшого подання в управлінні «ЦНАП».

Розгляд заяв відбуватиметься вже сформованою комісією, за висновком якої буде прийматися відповідне рішення виконавчого комітету про надання часткової компенсації.

Звичайно, є певні умови та обмеження, зокрема після отримання коштів, генератор, по якому відбулося відшкодування, не може бути проданий до завершення воєнного стану. У разі його виходу з ладу, або ж заміни на потужніший, учасник має про це повідомити додатково.

Якщо після отримання коштів буде виявлено порушення таких умов або ж інші неправдиві дані учасника, йому доведеться повернути кошти.

Тож звертаємо увагу тих, хто підпадає під критерії потенційних учасників, не відкладайте цю справу і звертайтеся по компенсацію. Зі свого боку влада максимально сприятиме оперативному прийняттю рішень і безпосередньому перерахунку коштів підприємцям.

Відділ економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій


коментарів: 4
  1. А нам хто відшкодує кошти на ціни які ті підприємці не стидались накручувати у цей час? мол бачите, у нас же генератори!

  2. Підприємці проголосували за допомогу підприємцям!!! Для чого такий виконавчий комітет нам, НЕ підприємцям? Може саморозпустіться???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

По темі:
«Розвиток бізнесу = розвиток громад»: біля Нововолинська пройде масштабний форум для підприємців, охочих закликають долучатися
«Зареєструйся і плати» – 4: власники ресторанного бізнесу у Володимирі та Нововолинську поділилися своїми секретами прозорої й успішної підприємницької діяльності
«Зареєструйся і плати» – 3: підприємці з Нововолинська та Володимира поділилися власними секретами успіху та розповіли, чому важливо сплачувати податки
Офіційні трудові відносини. Інтерв’ю з інспекторкою праці у Володимирі, яке переконає легалізувати бізнес
«Зареєструйся і плати»: володимирські підприємиці зі сфери медицини та краси розповіли, чому важливо працювати офіційно
«Зареєструйся і плати»: підприємці з Володимира та Нововолинська розповіли, чому працювати офіційно – не страшно, а навпаки – потрібно та важливо
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі