<
Розпочались роботи по встановленню кисневої станції у ТМО Володимира

13:38 | 13.01.2022 / Володимир / /
Перегляди
619
/ коментарі 2

12-го січня біля ТМО Володимира розпочались роботи по встановленню системи лікувального газопостачання.

Генеральна директорка медичного об’єднання Тетяна Ващук розповіла про принцип роботи даного обладнання, йдеться на сайті міста.

Такі станції широко використовують медичні заклади Європи, адже це найоптимальніший і найменш затратний спосіб отримання чистого кисню, який генеруюється зі звичайного повітря.

Нині на завершальній стадії коригування ПКД на виконання робіт, після чого розпочнуться основні роботи по введенню в експлуатацію кисневої системи.

Проєктом передбачено близько 11,7 мільйонів гривень, з яких 6,5 мільйонів – з місцевого бюджету та 765 тисяч державної субвенції. Ціна обладнання турецького виробництва становить 6 мільйонів гривень.

Нагадують, що у ТМО вже працює киснева станція потужністю 85,5 л/хв. Станція, яка нині вводиться в експлуатацію, є значно потужнішою, адже виробляє кисень в обсязі 650 л/хв.

Це дасть змогу централізовано подавати кисень великій кількості хворих, адже з кожною хвилею, штам Covid-19 мутує і споживання пацієнтом чистого кисню зростає у 3-4 рази.

Також планується встановлення ще однієї станції потужністю 500 л/хв, яка буде централізовано закуплена за кошти державного бюджету. Кисневі станції постачатимуть кисень до кожного ліжка пацієнтів усіх відділень ТМО.

Нагадаємо:
коментарів: 2
  1. Приємно читати такі новини,адже розумієш що це робиться для здоров’я людей громади. Від щирої душі велика подяка всім хто за це дбає і причетний.

  2. Щось схоже дороге мало бути в Новіку, але обійшлися за ті ж кошти Китайською в три рази дешевшою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
24 Вересня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі