<

Робоча група у Володимирі з’ясувала причини низької зарплати у 22 роботодавців

21:26 | 18.09.2021 / Володимир / /
Перегляди
2376
/ коментарів 6

17-го вересня у залі засідань міської ради Володимира відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

На засіданні робочої групи були запрошені 22 місцеві роботодавці – керівники підприємств, установ та організацій, фізичні особи-підприємці, які за даними Володимир-Волинської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Волинській області сплачують своїм працівникам заробітну плату, що є нижчою від законодавчо встановленого розміру мінімальної зарплатні, – повідомляють на сайті міста.

Під час спілкування із роботодавцями члени робочої групи з’ясовували причини низького рівня оплати праці та надали рекомендації щодо підвищення посадових органів (тарифи ставок), запровадження доплат, надбавок та інших заохочувальних виплат своїм працівникам, а також недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час.

коментарів: 6
  1. Дійсно до якого висновку дійшли чого не публікуєте та з якими роботодавцями обговорювали місто хоче знати своїх хероїв

  2. указами підтягнули мінімальну виплату до середньої по Волині і дивуються чого ж це люди в Польщу тікають…

  3. Та звісно що окремо в конвертах доплачують , який дурень за 3тис. на роботу ходитиме

  4. Кому мало їдьте за кордон і там жалійтесь, що не доплачують. 22роботодавці? Це мабуть бариги з ринка? Звідки у Володимирі-Волинському стільки підприємств?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Жовтня, Неділя
23 Жовтня, Субота