<

Рік добігає кінця. Яким він був для Володимира-Волинського

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:48 | 31.12.2015 / Володимир /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Всього кілька днів залишилися до Нового року, тому саме час підбивати підсумки року, що минає.

Загалом, для Володимира-Волинського через війну на сході 2015 рік був більш трагічним та сумним. Раз по раз у місто приходила трагічна звістка. З болем та сльозами на очах прощалися з загиблими героями. Перестали битися серця Сергія Смірнова, Дмитра Колєснікова, Дмитра Головіна, Святослава Абрамюка…, – пише ІА Волинські новини.

Заржавіла система війскової прокуратури цілий рік по-своєму знущалася з бійців 51-ї бригади. Судові засідання у справі 22-х бійців 51-ої бригади, яким інкримінують відмову від несення обов’язків військової служби в бойовій обстановці за попередньою змовою групи осіб, щомісяця відбулися у Володимирі-Волинському суді.

Окрім, цього Володимир зі щирими обіймами зустрічав своїх демобілізованих героїв.

Зустріти героїв – Сергія Фураєва та Артема Комісарчука, які понад рік перебували у полоні терористів, окрім рідних прийшли декілька сотень мешканців міста.

Також у Володимир-Волинській військовій частині відбулася церемонія присяги новобранців. До щасливих моментів сивочолого Володимира додався рекорд Анатолія Бойка.

«Найбільша колекція яєчної шкарлупи, оздобленої металом» за авторства володимира-волинця Анатолія Бойка увійшла до «Книги рекордів України». Нині волинський Фаберже, майстер писанкового розпису пан Анатолій сподівається, що його роботи зможуть вийти на міжнародний рівень і навіть ЮНЕСКО.

Неймовірний голосом вразив усю країну уродженець міста Олександр Чишій на телешоу «Голос країни. Діти». Сашко обрав у тренери Тіну Кароль.

Ще одна не менш талановита і колоритна 7-ми річна володимирчанка Олександра Животягіна підкоряла глядачів у телешоу «Маленькі гіганти».

Порадував своїм черговим творчим доробком до Дня міста волинський бард та композитор Сергій Шишкін. Його прониклива пісня «Скажи Володимире»присвячена тисячній річниці із дня смерті князя Володимира Великого – засновника волинського міста та хрестителя Русі.

Навіть Національний банк не забув цього року про Володимир-Волинський, випустивши ювілейнумонету із серії «Пам`ятки архітектури України». На реверсі монети зображено Успенський собор, що у місті Володимир-Волинський, на другому плані – стилізовану сцену його закладання.

Не обійшлося і без скандалів. Нагадаємо, 17 травня невідомі особи викрали дитину. Так, стало відомо, що матір викраденого хлопчика – мешканка Володимира-Волинського, яка навчалася в Києві. Під час навчання познайомилася з громадянином Тунісу, куди потім пара переїхала на постійне місце проживання. Офіційно ці стосунки не були оформлені, але від цього цивільного шлюбу в січні 2014 року народилася дитина.

Правоохоронці встановили, що виконавцями замовлення з викрадення дитини були кияни.

На політичній арені міста змін практично не відбулося. Петро Саганюк, попри вперше таку серйозну конкуренцію, вп`яте став міським головою.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Квітня, Четвер
17 Квітня, Середа