<

Птахофабрика Володимира відкрила новий цех в районі: на відкриття приїхав Дмитро Добкін

19:10 | 22.10.2021 / Володимир / , /
Перегляди
9289
/ коментарів 7

Володимир-Волинська птахофабрика 21-го жовтня відкрила цех з виготовлення м’ясо-кісткового борошна поблизу с.Гайки, Оваднівської ОТГ.

Він входить в проєкт будівництва нового Переробного комплексу, який підприємство розпочало у 2019 році. На відкриття завітав один зі співвласників підприємства Дмитро Добкін, – інформують на фейсбук-сторінці птахофабрики.

«З початком будівництва ми прогнозували, що зможемо відразу запустити і здати весь комплекс в експлуатацію. Вартість будівництва прогнозується в розмірі 1,5 мільярда гривень. На сьогодні робіт проведено майже на 700 мільйонів.

Цей Комплекс дасть можливість збільшити наші виробничі можливості, а ще до 500 нових робочих місць. Вважаю, що це корисно як і підприємству, так і державі у вигляді збільшення надходжень податків, так і для людей, хто отримає роботи в цьому регіоні», – розповів Дмитро Добкін, повідомляють у пресслужбі птахофабрики.

У 2020 році птахофабрика інвестувала понад 120 млн. гривень та здала в експлуатацію перший етап будівництва. Цьогорічні інвестиції в будівництво склали понад 150 млн. гривень.

Як розповіли директорка птахофабрики Світлана Собіпан, цех виготовлення м’ясо-кісткового борошна – новий напрямок діяльності птахофабрики, якого раніше не було. Він дає можливість переробляти рештки від виробництва, які до цього реалізовувалися як сировина на інші підприємства.

«Обладнання для цеху закупили в Нідерландах, Італії, Туреччині та Сполучених Штатів Америки. Виробнича потужність його складає 11 тон м’ясо-кісткового борошна за день. Вартість закупленого обладнання становила майже 50 мільйонів гривень, в той же час загалом вартість будівництва цього цеху склала понад 130 мільйонів гривень.

Новий комплекс переробки будують поблизу села Гайки, що в Оваднівській ОТГ. Як розповіли представники влади громади, це важливо для створення нових робочих місць у громаді та для наповнення бюджету.

коментарів: 7
  1. Патріоти, каравул!!!! Це здача паріотичних інтересів. Як то так? Дмитро Добкін хоче дати робочі місця тітушкам і московським запроданцям. Умрьом, но нє здадьомся.

  2. Походу в потапа якась клініка. Про що б не написали, йому весь час заважають ненависні патріоти. Підгоряє прямо як у володимира соловйова )))

  3. Та не патріоти заважають, а дурні, завдяки яким я перестав взнавати свою країну.

    • Не парся,ти все правильно сказав.

  4. Да у тєбя скушное лицо… Тебе никто дєнєґ нє даст….

  5. А жеруть всі тих курей аж за вухами лящить,і з повним напханим ротом мяса і жовчі згадують Добкіна))) шльо@ри.

    • це національна традиція, кусати руку кормящую, нічого не поробиш, хе-хе…

Коментування вимкнено, але є можливість надіслати нам повідомлення на пошту - bugorgua@gmail.com

6 Грудня, Понеділок
5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі