Тарас Сватко відповідав на запитання у прямому ефірі в студії «БУГ»

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:28 | 18.01.2019 / Рубрика: Володимир-Волинський, Онлайн / Коментування вимкнено

18-го січня у студію «БУГу» завітав громадський активіст Тарас Сватко.

Громадський активіст відповідав на запитання читачів сайту “БУГ”. Зокрема Тарас розповів кого з володимирських чиновників вважає не на своєму місці, що потрібно зробити в першу чергу для покращення життя містян.

Говорили про те, що мотивує молодого чоловіка займатися активізмом, чи це не набридає йому. Запитали думку про стан доріг та варіанти покращення ситуації.

Тарас Сватко у студії «БУГ»

Gepostet von Інтернет-видання "БУГ" am Freitag, 18. Januar 2019
Вайбер
17 коментарі
  1. Павло / 16.01.2019 - 20:49 /

    Тарас, а нехочеш ти у політику?? якщо так, то з якою партією? чи може створиш свою партію?

  2. Кузміч / 16.01.2019 - 20:53 /

    Як на вашу думку працює Володимир-Волинська Муніципальна Варта? Чи потрібна така структура у нашому маленькому місті? І взагалі чи маєте пропозиції по покращенню роботи даної організації?

  3. Радий / 16.01.2019 - 21:30 /

    Якщо станеш депутатом міської ради, то що будеш робити?

  4. Приступа / 16.01.2019 - 22:07 /

    Які перші кроки будуть коли станеш мером міста?

  5. Ден / 16.01.2019 - 22:10 /

    Прошу Тараса озвучити найбільші проблеми нашого міста і шляхи його вирішення, на його думку.

  6. Леся / 17.01.2019 - 00:15 /

    Якщо б вас обрали на наступних виборах депутата/мера (а це було б дуже круто!) – кого бачите в своїй команді? Назвіть, будь ласка, найперші кроки по розбудові міста.

  7. Risto / 17.01.2019 - 08:32 /

    Рівень корупції від 1 до 100 у державних установах міста також міська рада ваша оцінка як громадянина який проживає у Володимирі?

  8. Оксана / 17.01.2019 - 12:04 /

    Тарас Сватко ким бачиш себе через 5-10 років?
    2. Що в першу чергу змінив би у житті міста?
    3. Чи є думка/бажання виїхати за межі країни?
    4. Як оцінюєш громадську свідомість містян/українців на даний час, враховуючи період президентських та парламентських виборів?
    5. Як вдається поєднувати сім’ю та громадську діяльність?
    6. Скільки часу в день витрачаєш на громадські справи?
    7. За кого голосуватимеш на президентських виборах -2019? Чому?

  9. Оксана / 17.01.2019 - 13:12 /

    8. Остання книга, яку прочитав?
    9. Девіз в житті?
    10. Якими б 5 словами описав би себе як особистість?
    11. Кого бачиш соратником і благих справах міста?
    12. Чи є представники влади, які завжди ідуть на контакт і реагують на твої заклики?
    13. Чи не було бажання покинути громадську діяльність? Що не дало цього зробити?
    14. Який найбільший страх в житті? Чи боїшся чогось/когось?
    15. Враховуючи активну діяльність, чи були погрози/замахи на твоє життя чи рідних?
    16. Хто став для тебе основним рушієм в боротьбі за справедливість?
    17. Що корисного для себе отримуєш від виконаної роботи?
    18. Як до твоєї активної діяльності відноситься дружина та батьки?
    19. Чи не плануєте збільшити ряди Сватків?
    20. Який найкращий подарунок отримував у житті?
    21.

  10. Ярослава / 17.01.2019 - 15:29 /

    Якби у нас ввели виборну посаду шерифа, ти б балатувався? Бо як на мене ти б був ідеальним шерифом

  11. Максим / 17.01.2019 - 17:10 /

    1.Які задачі поставиш владі?
    2. Хто тобі дав найдавнішу відповідь на звернення, бо багато куди пишеш.
    3. Кому хотів би сказати дякую.

  12. Орися / 17.01.2019 - 17:25 /

    1. Чи є хоч один чиновник покараний за результатом вашого розслідування, тобто не працювали даремно?
    2. Хто з активних мешканців нашого міста який не за професійним обов’язком, а у вільний від роботи час щось робить для міста, і своєю активністю заслуговує визнання?
    3. Хто з чиновників нашого міста займає не своє місце?

  13. Дячук / 17.01.2019 - 19:45 /

    Хочеться почути, Вашу думку відносно не питання, а теми. Така ситуація в місті, заводи закриті, вся сфера роботодавців для простих городян зосереджена у руках сім’ї і решти, що використовують людей у чорних заробітках. Отже питання: З врахуванням нашої ситуації і нашого георозміщення міста, що б Ви зробили для виведення нелегальних заробітчан у білу зайнятість, та залучення решти безробітних містян. Дякую.

  14. Катерина Костючик / 17.01.2019 - 20:01 /

    Якщо колеги ще не питали, то запитайте про відносно нещодавній пост у фейсбук про припинення громадської діяльності. Чим був викликаний даний пост? Чому передумали і почали знову активно займатися? Скільки разів думали все кинути і чому знову поверталися?

  15. житель / 17.01.2019 - 22:00 /

    пане Тарасе ! Хотілося почути відверто Вашу думку про те , як працює команда нинішнього мера , зокрема ним зформована так звана депутатська більшість . І хто з нинішніх депутатів близький Вам по духу в напрямку діяльності в міській раді?

  16. Ніна Василівна / 18.01.2019 - 08:02 /

    Вітаю! Час збиратися, гуртуватися усім “здравомислящім”. Навколо якої основної і реальної ідеї?

  17. Валерій / 18.01.2019 - 17:32 /

    (останнє питання) підсумовуюче ваше інтерв’ю, дайте самі йому оцінку. Ви тільки критикували чи пропонували якісь дії? Бо спостерігаючи за вашими інтернет діями(ветеран диванних військ, а не МВС) ви робите саме критику. Дякую!