Працівники Володимир-Волинської станції переливання крові будуть відстоювати виробничий відділ

22:36 | 6.12.2017 / Рубрика: Володимир-Волинський / 23 коментарі

Працівники Володимир-Волинської станції переливання крові обурені, що рішення про зміни в установі не повідомляються колективу, а ніби йдуть як кулуарні домовленості. Зокрема саме з таких тез розпочалося спілкування медпрацівників із помічником народного депутата Андрієм Бокочем 6-го грудня.

Зазначимо, що зустріч стала результатом звернення кількох працівників до нардепа Ігоря Гузя під час особистого прийому. Тоді ж Ігор Ващенюк, начальника управління охорони здоров’я ОДА, в телефонній розмові підтвердив, що на Володимир-Волинську станцію крові все ж таки очікує реорганізація і стосуватися вона буде виробничого відділу.

Володимир Панащук, головний лікар станції, розповів що у виробничому відділі працює 18 людей. Медики раніше ще зверталися до Міністерства охорони здоров’я щоб продовжити сертифікат реєстрації на виробництво препарату “Альбумін”. Наразі такого дозволу не отримали.

За повідомленнями медиків, станція має потужностей для того аби обробляти 12 тонн плазми крові в рік, а наразі цей показник на рівні 1,5 тонни. Потужність станції могла б задовольнити потреби західного регіону України, або з врахуванням, що триває війна, то працювати на потреби військових.

Зауважимо, що Володимир-Волинська станція переливання знаходиться на балансі області і будь-які рішення спершу проходять через Волинську обласну раду, де голосуються депутатами. Тому відразу ж помічник Бокоч запропонував, якщо є серед працівників установи готові поїхати на сесію і там закликати депутатів не підтримувати такого рішення, то це б могло допомогти утримати всі відділи станції. Відразу ж зателефонував помічник народного депутата В’ячеславу Рубльову та уточнили чи є проект рішення винесений у порядок денний. Станом на 6-те грудня такого проекту не було внесено.

Для гостей, головний лікар станції пояснив, що аналогічна проблема є по всіх станціях подібних до Володимир-Волинської. Одна з причин цьому, за словами медиків, те що держава з незрозумілих причин ніби сприяє кампанії “Біофарм”. Так для прикладу, альбумін Володимир-Волинської станції переливання крові коштує в межах 330 гривень, а Біофарму 1,5 тисячі гривень.

Тоді в медики ставлять запитання, а кому потрібно ж щоб громадяни купували дорожчі ліки? Саме такими тезами медперсонал пояснює те, що не отримують продовження дозволу на виготовлення альбуміну, хоча мають всі потужності.

Після тривалої розмови з колективом Станції, завідувач виробничого відділу запросила гостей показати установки на яких переробляють кров. Під час міні-екскурсії показали реактори на яких переробляють кров та безліч іншого обладнання.

23 коментарі
 1. Ходять чутки , що звільнення чекає більше 50% чисельності персоналу. Купка службовців, що залишаться, ні практично, ні теоретично не зможуть обслужити такий об*єкт. Знаменита на всю Західну Украіну медична установа ,,впаде,,!!!!!!!!!!!! А далі—-ЛОВКОСТЬ РУК и НИКАКОГО МОШЕННИЧЕСТВА -можна приХватизовувати . Схоже на тихе рейдерське захоплення . Без жодного пострілу!!!!

 2. На обласній станціі переливання крові теж розганятимуть медиків? BAYYYYYYY !!!

 3. валентина / 7.12.2017 - 00:07 / Відповіcти

  То Міністерство охорони здор до такого додумалось? Чи обласне медичне начальство ?

 4. Инициаторам крушения центра крови во Владимире-Вол надо обратиться за психиатрической помощью к главврачу Панащуку В.А. Он полечит их бедние головушки

 5. Цікаво почути думку головного трансфузіолога області!!!!!!!!!Чого він не заступиться за своіх колег з Володимира-Волинського?

 6. Колектив СПК / 7.12.2017 - 11:03 / Відповіcти

  В доповнення до статті колектив Володимир – Волинської станції переливання крові хоче наголосити, що ми відстоюємо право станції бути ЮРИДИЧНОЮ ОСОБОЮ ! ! ! Зберегти всіх працівників станції, а не тільки працівників виробничого відділу, так як зависає загроза закриття ВСІЄЇ станції з ініціативи Управління охорони здоров’я Волинської ОДА.
  Ми пропонуємо працівників виробничого відділу перевисти до складу інших структурних підрозділів станції.

 7. Здаю кров у цьому закладі. Зумисне доізджаю для цього з Нововолинська. Шкода ,що станцію хочуть закрити.Рішення про це готується потайки від персоналу. Щоб було запізно шуміти. Підслухав розмову медиків,що на крайняк можуть залишити чи 10 ,чи 30 працівників. Решту відправлять на новостворену біржу праці.

 8. все для людей..

 9. Можливо обласна станція переливання крові хоче привласнити сучасне та енергоекономне обладнання СПК Володимир-Волинська? Бо за 20 літ незалежності не спромоглася придбати такого обладнання і мабуть виготовляє препарати ще дідовським методом?

  • Поверніть Ярошевського, то може і станцію не закриють, бо він таки за неї боровся, і обладнав як міг, і процеси запустив. З часів його головування там нічого не змінилось, а зовні то ще й гірше. Обласна завжди мріяла ВВМСПК закрити. Більшості обладнання забрати вони не зможуть(не рентабельно), не таке воно вже нове й енергоекономічне, крім кількох американьських апаратів. Застій тягнувся задовго, аж от клюнув півень в одне місце. Тепер працівники мають відстоювати аж цілий відділ. Головлікаря за те місце і до відповідальності!
   Поправте мене де я не правий.

 10. За неофіційною інформацією остання колегія управління охорони здоровя Волинськоі облдержадміністраціі ТАКИ затвердила штат ВВ станц перел крові. З майже 100 працівників залишиться 38 Заклад втрачає статус СТАНЦІІ. Стає відділенням у складі Волинськоі обласноі ст перел крові . Прийняте рішення має затвердити сесія Волинськоі обл ради. ДАЛІ…50 прац ,,з торбами-на вихід,,. Головний лікар стає простим завідувачем простого відділення і отримує спокійне, нізащоневідповідальне життя. Чого і добивався

 11. МОЛОДЦІ

 12. А знаєте, яка в минулому році була в Україні материнська смертність? 130 жінок за рік. А Володимир-Волинському районі один чи два випадки за двадцять років. Це при тому, що за радянськими розрахунками кожна сота породілля – гарантований труп. Закриття станції і створений дефіцит якісних препаратів крові різко підвищить смертність. В тому числі у хворих з хірургічними кровотечами. А що таке препарат “альбумін”? Це виживають з дев’яностами відсотків опіків. Без нього дев’яносто відсотків помирають з п’ятдесятьма відсотками опіків.

 13. Шила в мешке не утаишь.В медкругах Владимира гуляет информация, что инициатором ликвидации станции переливания крови есть ее руководитель. Именно с его подачи был утвержден новый абсурдный штат-38 работающих. После 100 теперишних. Облздравотделу скорее всего это на руку-50 лишних ртов уйдет. Главная интрига–свой же коллектив зарезал своими же руками !

 14. В розвалі цього закладу може бути зацікавлена БІОФАРМА. Станція ,ну просто лакомий шматочок для цього фармкита

 15. Численні приміщення на величезній територіі–це цілий скарб!

 16. А я би,як варіант, наробив шуму. Треба привернути увагу громадськості.Може шо з того і вийде. Запросіть ЗМІ, поїдьте в Київ, врешті=решт є наші депутати в обласній раді. Не можна просто так здаватися. Ну не можна на такому обладнанні самогонку гнати. Хоча… чому не варіант? Ну це вже на крайній випадок. Посприяю в розміщенні потужностей.

 17. В збереженні закладу повинні бути зацікавленими не тільки ПРАЦІВНИКИ, але і керівництво міста, р-ну, області, МОЗ Украіни, вся медична спільнота і прості громадяни!!!!!Максимально постити проблему Володимир-Волинськоі СПК в інтернеті!!!!!!!

 18. п.Ярошевський нещодавно відвідував рідний заклад. Разом з представниками БІОФАРМИ. Роблять вояжі по Украіні-вишукують можливі потужності для свого виробництва. Інтрига на станціі переливання крові із ймовірним закриттям…..не що інше, як підготовка обєкта для БІОФАРМИ. А теперішній гол лікар є маленьким винтиком ВЕЛИКОІ гри .З одного боку персонал…його шкода..а з другого пре величезна фінансова махина БІОФАРМА. Простому тут не розібратись. На то є навчені люди. І ХАЙ ВОНИ ПОЧУЮТЬ!

 19. Віддати станцію Міністерству оборони! Госпіталя на Сході конче потребують продукціі з донорськоі крові!!!!Транспортувати на далекі відстані можна санітарними бортами. Злітні пятачки в місті є. Декілька. Не треба заклад цивільним—поділіться з військовими!!!!

 20. Бунтарному колективу тепер слід очікувати навалу перевірок. Починаючи від аматорськоі РАДИ МЕДСЕСТЕР, акредитацій. санстанцій, пожежників і закінч………незнамо ким. ТАКИЙ супротив начальство не прощає. Тримайтесь !1

 21. Вірковський за своіх на амбразуру кидається ! Відстоює і дітлахів, і колектив. Велика шана йому за таке! А в переливанні ..генерал позаду війська? Чи ще гірше–по ТУ сторону?! І як він збирається надалі керувати своім військом ?

Додати коментар


Погляд

Чим ми дихаємо у місті Нововолинськ?
Для того, щоб це з’ясувати, в місті потрібно встановити стаціонарні пости спостереження за якістю атмосферного повітря. Тоді не потрібно буде хвилюватися, чи підприємства ...

Новини

11 грудня, Понеділок
04:11
В Осло вручили Нобелівську премію миру
02:07
Instagram тестує власний месенджер
01:05
Експерти назвали головні меми 2017 року
10 грудня, Неділя
23:33
У магазині Львова помер військовий інструктор з США
22:57
Прихильники Саакашвілі розбили магазин Roshen
21:55
Засніжений Старий Луцьк з висоти пташиного польоту
20:13
14-та бригада приймала маленьких і юних гостей
19:19
Через негоду на трасі Устилуг-Луцьк-Рівне рятувальники відбуксирували чотири вантажних автомобіля
18:43
В Україні змінився графік руху потягів
17:58
У Чернівцях п’яний водій створив масову аварію
17:01
У Києві завершився мітинг за імпічмент Порошенка 1
16:13
У Києві влаштували акцію “Ні гастролям на крові”
15:05
Якими були волинські містечка на фото 1915-1916 років
14:14
Львівський аеропорт призупинив переговори з Ryanair
13:13
У Луцьку п`яний водій врізався в маршрутку
12:23
Мільйони тонн вугілля Україні: Як Трамп хоче домогтися енергетичного домінування США 1
11:41
Потяги з Волині до Польщі рухатимуться за новим графіком
11:17
Мешканець Волині «засвітився» на фото з Василем Чапаєвим
10:52
“Волиньвугілля” отримало гроші на погашення боргів із зарплати шахтарям 1
09:05
Венеціанська комісія пропонує Україні змінити статтю закону про освіту через російську мову
Усі новини