Працівники Володимир-Волинської станції переливання крові будуть відстоювати виробничий відділ

22:36 | 6.12.2017 / Рубрика: Володимир-Волинський / 43 коментарі

Працівники Володимир-Волинської станції переливання крові обурені, що рішення про зміни в установі не повідомляються колективу, а ніби йдуть як кулуарні домовленості. Зокрема саме з таких тез розпочалося спілкування медпрацівників із помічником народного депутата Андрієм Бокочем 6-го грудня.

Зазначимо, що зустріч стала результатом звернення кількох працівників до нардепа Ігоря Гузя під час особистого прийому. Тоді ж Ігор Ващенюк, начальника управління охорони здоров’я ОДА, в телефонній розмові підтвердив, що на Володимир-Волинську станцію крові все ж таки очікує реорганізація і стосуватися вона буде виробничого відділу.

Володимир Панащук, головний лікар станції, розповів що у виробничому відділі працює 18 людей. Медики раніше ще зверталися до Міністерства охорони здоров’я щоб продовжити сертифікат реєстрації на виробництво препарату “Альбумін”. Наразі такого дозволу не отримали.

За повідомленнями медиків, станція має потужностей для того аби обробляти 12 тонн плазми крові в рік, а наразі цей показник на рівні 1,5 тонни. Потужність станції могла б задовольнити потреби західного регіону України, або з врахуванням, що триває війна, то працювати на потреби військових.

Зауважимо, що Володимир-Волинська станція переливання знаходиться на балансі області і будь-які рішення спершу проходять через Волинську обласну раду, де голосуються депутатами. Тому відразу ж помічник Бокоч запропонував, якщо є серед працівників установи готові поїхати на сесію і там закликати депутатів не підтримувати такого рішення, то це б могло допомогти утримати всі відділи станції. Відразу ж зателефонував помічник народного депутата В’ячеславу Рубльову та уточнили чи є проект рішення винесений у порядок денний. Станом на 6-те грудня такого проекту не було внесено.

Для гостей, головний лікар станції пояснив, що аналогічна проблема є по всіх станціях подібних до Володимир-Волинської. Одна з причин цьому, за словами медиків, те що держава з незрозумілих причин ніби сприяє кампанії “Біофарм”. Так для прикладу, альбумін Володимир-Волинської станції переливання крові коштує в межах 330 гривень, а Біофарму 1,5 тисячі гривень.

Тоді в медики ставлять запитання, а кому потрібно ж щоб громадяни купували дорожчі ліки? Саме такими тезами медперсонал пояснює те, що не отримують продовження дозволу на виготовлення альбуміну, хоча мають всі потужності.

Після тривалої розмови з колективом Станції, завідувач виробничого відділу запросила гостей показати установки на яких переробляють кров. Під час міні-екскурсії показали реактори на яких переробляють кров та безліч іншого обладнання.

43 коментарі
 1. Ходять чутки , що звільнення чекає більше 50% чисельності персоналу. Купка службовців, що залишаться, ні практично, ні теоретично не зможуть обслужити такий об*єкт. Знаменита на всю Західну Украіну медична установа ,,впаде,,!!!!!!!!!!!! А далі—-ЛОВКОСТЬ РУК и НИКАКОГО МОШЕННИЧЕСТВА -можна приХватизовувати . Схоже на тихе рейдерське захоплення . Без жодного пострілу!!!!

 2. На обласній станціі переливання крові теж розганятимуть медиків? BAYYYYYYY !!!

  • Так у Луцьку ж хочуть забрати краще обладнання з Володимира! Хіба не зрозуміло?
   Бо в них застаріле, а в Володимирі сучасне. В Луцьку собівартість кінцевої продукції після заморозки та сублімаційної сушки напевно в 100 раз більша ніж у Володимирі! Там ще роблять все на рефрежераторних центрифугах, як у 70 роки минулого століття!

 3. валентина / 7.12.2017 - 00:07 / Відповіcти

  То Міністерство охорони здор до такого додумалось? Чи обласне медичне начальство ?

  • У міністерства більш глобальні плани – відносно цілої галузі! Для них одна станція на периферії великого значення не має і не цікавить.
   Тут область хоче зарізати більш перспективного конкурента і за рахунок кращого обладнання з Володимира покращити свій стан.

 4. Инициаторам крушения центра крови во Владимире-Вол надо обратиться за психиатрической помощью к главврачу Панащуку В.А. Он полечит их бедние головушки

 5. Цікаво почути думку головного трансфузіолога області!!!!!!!!!Чого він не заступиться за своіх колег з Володимира-Волинського?

 6. Колектив СПК / 7.12.2017 - 11:03 / Відповіcти

  В доповнення до статті колектив Володимир – Волинської станції переливання крові хоче наголосити, що ми відстоюємо право станції бути ЮРИДИЧНОЮ ОСОБОЮ ! ! ! Зберегти всіх працівників станції, а не тільки працівників виробничого відділу, так як зависає загроза закриття ВСІЄЇ станції з ініціативи Управління охорони здоров’я Волинської ОДА.
  Ми пропонуємо працівників виробничого відділу перевисти до складу інших структурних підрозділів станції.

  • МОЛОДЦІ

   • Ага. Розформують виробничий відділ, заберуть обладнання з нього до Луцька і з якого дива після цього повинні лишити людей? Через пару місяців, як усе заспокоїться розгонять усіх, лишать 15 чоловік для заготівлі і все. А для заготівлі більше і не треба.

 7. Здаю кров у цьому закладі. Зумисне доізджаю для цього з Нововолинська. Шкода ,що станцію хочуть закрити.Рішення про це готується потайки від персоналу. Щоб було запізно шуміти. Підслухав розмову медиків,що на крайняк можуть залишити чи 10 ,чи 30 працівників. Решту відправлять на новостворену біржу праці.

 8. все для людей..

 9. Можливо обласна станція переливання крові хоче привласнити сучасне та енергоекономне обладнання СПК Володимир-Волинська? Бо за 20 літ незалежності не спромоглася придбати такого обладнання і мабуть виготовляє препарати ще дідовським методом?

  • Поверніть Ярошевського, то може і станцію не закриють, бо він таки за неї боровся, і обладнав як міг, і процеси запустив. З часів його головування там нічого не змінилось, а зовні то ще й гірше. Обласна завжди мріяла ВВМСПК закрити. Більшості обладнання забрати вони не зможуть(не рентабельно), не таке воно вже нове й енергоекономічне, крім кількох американьських апаратів. Застій тягнувся задовго, аж от клюнув півень в одне місце. Тепер працівники мають відстоювати аж цілий відділ. Головлікаря за те місце і до відповідальності!
   Поправте мене де я не правий.

   • Якщо Володимир і не саме сучасне виробництво, то область на рівні 70 років ще застряла з їхнім пристарілим керівництвом. Собівартість їхньої продукції в десятки разів вища! Поправте мене де я не правий.

 10. За неофіційною інформацією остання колегія управління охорони здоровя Волинськоі облдержадміністраціі ТАКИ затвердила штат ВВ станц перел крові. З майже 100 працівників залишиться 38 Заклад втрачає статус СТАНЦІІ. Стає відділенням у складі Волинськоі обласноі ст перел крові . Прийняте рішення має затвердити сесія Волинськоі обл ради. ДАЛІ…50 прац ,,з торбами-на вихід,,. Головний лікар стає простим завідувачем простого відділення і отримує спокійне, нізащоневідповідальне життя. Чого і добивався

 11. МОЛОДЦІ

 12. А знаєте, яка в минулому році була в Україні материнська смертність? 130 жінок за рік. А Володимир-Волинському районі один чи два випадки за двадцять років. Це при тому, що за радянськими розрахунками кожна сота породілля – гарантований труп. Закриття станції і створений дефіцит якісних препаратів крові різко підвищить смертність. В тому числі у хворих з хірургічними кровотечами. А що таке препарат “альбумін”? Це виживають з дев’яностами відсотків опіків. Без нього дев’яносто відсотків помирають з п’ятдесятьма відсотками опіків.

 13. Шила в мешке не утаишь.В медкругах Владимира гуляет информация, что инициатором ликвидации станции переливания крови есть ее руководитель. Именно с его подачи был утвержден новый абсурдный штат-38 работающих. После 100 теперишних. Облздравотделу скорее всего это на руку-50 лишних ртов уйдет. Главная интрига–свой же коллектив зарезал своими же руками !

 14. В розвалі цього закладу може бути зацікавлена БІОФАРМА. Станція ,ну просто лакомий шматочок для цього фармкита

 15. Численні приміщення на величезній територіі–це цілий скарб!

 16. А я би,як варіант, наробив шуму. Треба привернути увагу громадськості.Може шо з того і вийде. Запросіть ЗМІ, поїдьте в Київ, врешті=решт є наші депутати в обласній раді. Не можна просто так здаватися. Ну не можна на такому обладнанні самогонку гнати. Хоча… чому не варіант? Ну це вже на крайній випадок. Посприяю в розміщенні потужностей.

 17. В збереженні закладу повинні бути зацікавленими не тільки ПРАЦІВНИКИ, але і керівництво міста, р-ну, області, МОЗ Украіни, вся медична спільнота і прості громадяни!!!!!Максимально постити проблему Володимир-Волинськоі СПК в інтернеті!!!!!!!

 18. п.Ярошевський нещодавно відвідував рідний заклад. Разом з представниками БІОФАРМИ. Роблять вояжі по Украіні-вишукують можливі потужності для свого виробництва. Інтрига на станціі переливання крові із ймовірним закриттям…..не що інше, як підготовка обєкта для БІОФАРМИ. А теперішній гол лікар є маленьким винтиком ВЕЛИКОІ гри .З одного боку персонал…його шкода..а з другого пре величезна фінансова махина БІОФАРМА. Простому тут не розібратись. На то є навчені люди. І ХАЙ ВОНИ ПОЧУЮТЬ!

  • Усім керує область. Вона і кошти виділяє. А коли закриють станцію і заберить на Луцьк обладнання, то навіщо порожні приміщення ще і без персоналу БІОФАРМІ???

 19. Віддати станцію Міністерству оборони! Госпіталя на Сході конче потребують продукціі з донорськоі крові!!!!Транспортувати на далекі відстані можна санітарними бортами. Злітні пятачки в місті є. Декілька. Не треба заклад цивільним—поділіться з військовими!!!!

  • Заголовок публікаціі треба змінити на “Працівники СПК спасаються від свого ж виробничого відділу” !Щоб його зберегти-посунуть інших . Вишколений персонал -” курка . що несе золоті яйця “. Пригодяться

 20. Бунтарному колективу тепер слід очікувати навалу перевірок. Починаючи від аматорськоі РАДИ МЕДСЕСТЕР, акредитацій. санстанцій, пожежників і закінч………незнамо ким. ТАКИЙ супротив начальство не прощає. Тримайтесь !1

  • А що їм втрачати? Вони вже не одну “руду медсестер” пережили, а якби мовчали, то вже більше половини були би без роботи і без якось там “ради медсестер”…
   А от чому обласне керівництво швидко змінило свою думку питання цікаве. Може за ними теж якийсь грішок є. Варто булоб перевірити на яку модернізацію Луцької обласної станціїї преливання крові виділялися гроші і куди вони пішли. Чи не за рахунок Володимира вони хотіли провести цю модернізацію?

   • На засіданні комісіі з медичних питань Волинськоі облради 16.12.17р вельмишановний головний дохтор області І.Ващенюк запевнив присутніх . що скорочення штату працівників Вол-Вол станціі переливання крові у 2018 р не заплановано. Проблема виробничого відділу буде теж вирішена ! Народ , вам усім привиділось ? Чи вирішили не драконити натовп?

 21. Вірковський за своіх на амбразуру кидається ! Відстоює і дітлахів, і колектив. Велика шана йому за таке! А в переливанні ..генерал позаду війська? Чи ще гірше–по ТУ сторону?! І як він збирається надалі керувати своім військом ?

 22. Якщо не дозволяють виготовляти Альбумін по всій Украіні, якщо тільки це і є причиною зупинки ВВ станціі переливання крові (зі слів керівництва)…чому обласній станціі переливання крові(м.Луцьк) негласно дозволили виробництво ліку????????Одних рубають. других проштовхують?Обласна установа проковтує провінційну? Чи справа в персонах керівників ?

 23. Може вежі мобільних операторів декому напекли голову. раз свій же колектив розганяє? Тих антен на даху станціі сила-силенна! До-речі . хто власник тих інж споруд? І чи не гроблять вони людей навкруги? Хто спєц в цьому—розтолкуйте!

 24. Навколо станціі переливання крові розгорається нежартівливий конфлікт. Сторонній людині непросто розібратись у ситуаціі . що склалась. Позицію колективу гарно подали ЗМІ, дописи Костянтина Миколайовича Зінкевича. Хотілось би почути офіційну думку : п.Панащука, як головного лікаря ВВСПК , п.Кременця–головного позаштатного трансфузіолога області і головлікаря ОСПК , п.Ващенюка-начальника управління охорони здоровя Волинськоі облдержадміністраціі. Платники податку, чиіми коштами виплачується зарплата цим чиновникам , мають право на таку інформацію. Добре було б, щоб такі інтервю висвітив БУГ

 25. Оскар Шиндлер-нацистский промышленник, во время войны спас жизнь 1200 евреям. Ценой неимоверных усилий, ценой личного состояния и связей умудрялся давать бедолагам работу на своих предприятиях.Спасая таким образом их от верной гибели. Истратил на это все свое состояние. Умер в полной нищите . Похоронен на горе Сион в Иерусалиме ЗАДУМАЙТЕСЬ,начальники!

 26. АнастасияПавл / 12.12.2017 - 00:54 / Відповіcти

  МОЗ Украины все-таки разрешило на 2018 г. производство Альбумина 10% в некоторых регионах( инф. из открытых источников инт.). Волынская обл вошла в их перечень. Как разделят между собой эту квоту Вл-Вол станция переливания крови и Луцкая обл станция–МОЗ по барабану. Лишь бы на выходе было нужное к-во препарата . МОЗ этим уж не управляет. Квоту разделили “по-братски “. Весь обьем производства Луцк забрал себе. А Вл-Вол получил кукиш . А раз нет производства-не нужен персонал. Как делилась квота? И кем? Понятное дело-Область перетянула одеяло на себя. Там сокращения персонала в итоге нет. А село Владимир перетопчется. Никто его не отстаивал-с начальством ругаться стремно. Озвучь это вовремя-нашлись бы смельчаки побороться.Все-таки полсотни людей без работы окажутся.Дело всей ихней жизни доведется покидать.Представить страшно какой рев будет как “повестки на вылет ” станут получать!! А все могло бы быть по-другому. Если бы была совесть у тех, у кого она и не водилась никогда. Эх ,Вы-начальники ! Эти люди, которые служили верой и правдой народу Украины и которых Вы выпираете на улицу ,как отработанный материал, будут Вам сниться! Пойдя в начальство, Вы ж обещали не жалеть живота своего..А теперь только и жалеете. что живот.Свой

 27. Що мовить з цього приводу шановний п. Саганюк П.Д? Станція переливання крові, зрозуміло, не в його парафіі. Але працівники–жителі його територіі. І його багаторічні виборці!!!!!

 28. Проаналізувавши поведінку керівника (коли в його вотчині гаряче ), можна зробити заключення про ступінь його вини у конфлікті. Відмовчується , утаємничується. відбріхується , зрулює у позапланову відпустку чи ще гірше …різко захворіває( на “совістит”-запалення совісті)………все!!!Труба!! Колективу залишиться заспівати пісеньку–“Господи, кого ж я любила!!!!!”

 29. Капитан покидает свой корабль первым

 30. Ніхто не бере на себе відповідальності за фактичне знищення стратегічно важливого для краіни об*єкта? Може то зелені чоловічки роблять?

 31. Панащук зробив велику помилку. Під обставинами , відомими тільки йому одному. Безмежно шкода . Безмежно. Оправдання його вчинку одне-Він жива і смертна людина . Віриться , що його хороші людські якості здомінують . І конфлікт буде вирішений з честю і достоінством !

 32. 16.12.17 р. депутатами медичноі комісіі Волинськоі обласноі ради одностайно підтримано звернення К.М.Зінкевича щодо необхідності втрутитись у ситуацію , що склалась на ВВСПК. А саме–захистити колектив від скорочення та знищення виробництва. Вирішено зробити відповідне звернення до МОЗ Украіни та Верховноі ради щодо недопущення знищення виробництва альбуміну та препаратів крові. Члени комісіі наголосили на тому , що у такій ситуаціі є неприпустимим , коли колектив окремо , а головний лікар окремо.

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Погляд

Про силу фейсбуку, батьківський бюджет, який йде на ремонт та меблі в садку, та чому про це треба мовчати…
Депутати, міська влада, мають право всюди говорити і звітуватися про те, що зроблено для садків, а батьки повинні мовчати! На жодній освітянській конференції чи в ЗМІ не ...

Новини

15 листопада, Четвер
16:39
Посаду очільника Волинської митниці намагалися продати за 1,5 мільйона
15:37
У Володимирі-Волинському з’явиться меморіальна дошка присвячена 100-річчю Української національної революції
15:32
Через зростання ціни на газ у Нововолинську підвищили тарифи на тепло
15:00
У Володимирі-Волинському відбулася третя Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція 1
14:47
У Нововолинську наркоторговця емфетаміном, який сидів у СІЗО, суд випустив під заставу
14:41
У Ковелі п’яний чоловік побив патрульного поліцейського
14:07
У Ковелі здорожчали тарифи на тепло та гарячу воду
13:31
Поліцейські оголосили про підозру третьому учаснику стрілянини на Набережній у Луцьку
12:39
У Володимир-Волинській школі-інтернат розпочали об’єднання з інтернатом у Горохівському районі
12:12
У ДТП на Рівненщині загинув чемпіон світу з армспорту Андрій Пушкар
11:54
Склали рейтинг продуктів, які за жовтень подорожчали найбільше
11:10
«Євробляхи» в законі. Відповіді на найпоширеніші запитання
10:22
Верховна Рада витратила 6,7 мільйони гривень на реставрацію купола
09:47
В комітеті ООН голосуватимуть за резолюцію щодо Криму
09:07
У Львові автомобіль «швидкої» влетів у підземний перехід: троє госпіталізованих
08:12
Борги по зарплаті у державному секторі перевищили 2,5 млрд гривень
07:34
Мобільним операторам доведеться відповісти за 13 абонплат на рік
05:03
ДСНС попереджає: Київ та шість областей вночі знову засипле снігом
03:53
В Україні заборонили фільм із Зеленським 1
01:37
У Києві оголосили тендер будівництва метро на Троєщину
Усі новини