<
[ОНОВЛЕНО] Аморальна поведінка, порушення в документах і неточний проект: спеціальна комісія проти будівництва готелю хасидів у Володимирі

13:28 | 1.09.2021 / Володимир / , , /
Перегляди
4371
/ коментарі 3

31-го серпня у приміщенні Володимирського ЦНАПу відбулось засідання погоджувальної комісії щодо питання будівництва комплексу для тимчасового перебування паломників по вулиці Драгоманова,6 у Володимирі. Комісія складалася з представників громадськості та чиновників.

На обговоренні розглянули звернення від ОСББ “КОВАНІ” щодо категоричної незгоди будівництва готелю, повідомляє спільнота Твій Володимир.

Як зазначають, дискусія виникла через ряд певних факторів, які унеможливлюють існування готелю для хасидів у місті, а саме:

 • Безпосередня близькість майбутньої забудови до існуючих багатоповерхових будинків.
 • Неможливість забезпечення стоянки автотранспорту для клієнтів готелю із зручними виїздами з нього.
 • Порушення громадського порядку під час перебування хасидів.
 • Використання генераторів.
 • Занедбаний стан території під час перебування хасидів, відсутність туалетів, ігнорування громадського порядку, моралі.

Як зазначє активіст Тарас Сватко у фейсбуці, було визначено ряд вагомих підстав щодо відмови в затвердженні детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки, та щодо відмови в будівництві як такому. Серед близько 10-ти підстав були, зокрема:

 • Аморальна поведінка «паломників», що має негативний вплив на мешканців міста.
 • В усіх можливих документах, опрацьованих комісією, вживається термін «будівництво комплексу для тимчасового перебування паломників». Жодної згадки за готель.Об’єктом будівництва мав бути саме «комплекс для тимчасового перебування паломників». Оскільки, в Державному класифікаторі будівель та споруд відсутній код такої будівлі, то відповідно до чинного законодавства це є підставою для відмови.Чинним законодавством держави Україна не визначено поняття «паломництва», а тому дана споруда могла бути будь-чим (до прикладу синагогою) і з часом визнатися об‘єктом культурної спадщини єврейського народу.
 • В проекті відсутня обов‘язкова до проведення стратегічна екологічна оцінка.
 • В проекті зазначено, що окрім будівництва підземної парковки (яка може викликати зсуви грунту і пошкодження навколишніх будинків), «паломники» мають намір облаштувати парковку на проїзній частині, а не на своїй земельній ділянці, як це передбачено державними будівельними нормами та стандартами
 • В проекті зазначено, що розмір площі для забудови є орієнтовним.Тобто, ми навіть не можемо чітко визначити площу для забудови.
 • Ну і вишенька на тортик. Проект детального плану території (що був об‘єктом обговорення) виготовлено на підставі рішення міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки по вул. Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському.» № 7/52 від 04.06.2021.Та от. Кадастровий номер земельної ділянки, що зазначено в даному рішенні міської ради є відмінним від кадастрового номеру, що зазначено в проекті детального плану території

Як говорить Сватко виконавець проекту рішення та депутати міської ради надали дозвіл на виготовлення детального плану території (фактично дозвіл на будівництво) неіснуючої земельної ділянки (у відповідності до інформації з Публічної кадастрової карти України).

Отже, комісія винесла рішення про відмову в затвердженні проекту детального плану території, та про відмову в будівництві як такому.

“Далі, буде розроблено проект рішення, та винесено на розгляд Володимир-Волинської міської ради, як того передбачає чинне законодавство”, – говорить Сватко.


коментарів: 3
 1. Ну ви і дибіли, аморальну поведінку, я бачу кожен день під вікнами, коли виходять з пивних. Сміх тай годі.

  • Ви напевно хасидів з армянами попутали, шо беретесь їх захищати.
   Хасиди – це ті, хто заставляє жінок бритись наголо.
   Вам так подобається?

 2. Непрофесіоналізм на рівні профанації, або зумісні дії для нівелювання виконаної роботи – все, що можна сказати про автора проекту.

  Ницість і цинізм – все, що можна сказати про замовників і виконавців розпалювання антихасидської істерії.

  Суть діяльності даної комісії не в пошуку конструктиву, а у перешкоджанні віруючим молитися на їхній святині. Отже вказана комісія вважає, що євреї не мають право на культурну спадщину, а будівництво синагоги – злочин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Серпня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі