ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Субота, 23 вересня 2017, 23:17

Невідомі осквернили місце вшанування Небесної Сотні у Володимирі-Волинському. Деталі

16:44 | 5.10.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / Прокоментуй!
1+

У Володимирі-Волинському невідомі особи осквернили місце вшанування Героїв Небесної Сотні біля стін храм святого Йосафата. Значної шкоди заподіяно не було, лише лампадки та квіти згорнули в куток під поличку.

Увагу до того, що хтось посмів нашкодити місцю вшанування Небесної Стотні, звернула депутатка Володимир-Волинської міськради Ірина Мельник.

“Це було в суботу, за 15-ть хвилин до 8-ї години ранку. Коли підходила до церкви, то так рефлекторно повертаю голову і дивлюся, а біля банера з полиці свічки згорнуті (ніби рукою) в кут на землю. Вінок також перевернутий і весь подертий був. До правоохоронців не звертались. Я зайшла в церкву до брата Монаха і я йому сказали “Ви бачили, що сталось на вулиці ? Підіть подивіться” Він пішов і відразу це все поправив. Я йому говорила для чого поправляв, нехай би день постояло і люди побачили, яку хтось зневагу зробив” – розповіла Ірина Мельник в телефонній розмові.

Також, пані Мельник розповіла, що окрім неї там проходило багато людей і всі обурювались, тому що хтось поглумився над місцем вшанування Героїв.

img_1135

img_1137

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"