ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Вівторок, 26 вересня 2017, 07:00

Майже 1,5 мільйони гривень бюджету Володимира-Волинського дав ЦНАП

19:11 | 17.08.2017 / Рубрика: Володимир-Волинський / Прокоментуй!
0

17-го серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. Одним з основних питань став звіт директора Центру надання адміністративних послуг Алли Троць про роботу установи за 2016-2017 роки.

Як зазначила директорка, у ЦНАП володимирчани мають можливість отримати 130 адміністративних послуг. Протягом 2017 року до Центру звернулося 8 529 громадян та було прийнято 6 361 письмових заяв з питань отримання адміністративних послуг,  у тому числі з питань видачі документів дозвільного характеру.

Адміністраторами Центру  забезпечується виконання повноважень зі складання протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до ч. 1 ст. 197 КУпАП та ст. 198 КупАП. За 7 місяців 2017 року було складено 894 постанови за якими  громадян притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді попередження за проживання за недійсним паспортом громадянина України, за недбале зберігання паспорту, що спричинило його втрату, або за проживання без реєстрації місця проживання.  2 протоколи,  направлено на розгляд адміністративної комісії за відповідним рішенням громадян притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафів від 17 до 51  гривні .

Адміністраторами Центру забезпечується реалізація механізму екстериторіальності у наданні адмінпослуг по реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб. І вказані послуги займають друге місце у рейтингу затребуваності. Так,  до адміністраторів надійшло 1 549 звернень щодо реєстрації нерухомого майна та 295 звернень щодо отримання консультацій.  До державного реєстратора фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб надійшло 803 звернення.

З усієї кількості адміністративних послуг, що надаються суб’єктами через Центр, лише 6 послуг відповідно до чинного законодавства є оплатними.

Так, за кодом доходів “плата за надання інших адміністративних послуг” у 2017 році до міського бюджету надійшло 1 460 457 гривень.

“Однак, при всіх позитивних сторонах роботи Центру є ряд питань, які потребують вирішення”, – зазначила Алла Троць.

Запровадження безвізового режиму між Україною та країнами Європи, вплинуло на збільшення  кількості бажаючих замовити біометричний паспорт. З міського бюджету виділено 250 тисяч гривень на придбання спеціального обладнання. На даний час розпочато процедуру придбання спеціального обладнання, що дасть можливість громадянам отримати через Центр паспорт громадянина України для виїзду за кордон та внутрішній паспорт у вигляді ID-картки.

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"