<
Квіти, мед та яйця: що не можна перевозити через митний пост «Устилуг»

22:10 | 17.06.2022 / Володимир / /
Перегляди
1711
/ коментарі 2

З 13-го червня цього року, завдяки українсько-польським домовленостям, гранично допустиму вагу транспортного засобу для перетину кордону через цей МАПП було збільшили до 7,5 тонн.

Проте, митники звертають увагу перевізників, що як і раніше, цей пункт пропуску не призначений для перевезення небезпечних та/або товарів, які підлягають заходам фітосанітарного чи ветеринарного контролю, повідомляють у фейсбуці Волинської митниці.

До них належать популярні в зовнішньо-економічних операціях групи товарів сільськогосподарського виробництва чи продукції їх перероблення: живі тварини; м’ясо та їстівні продукти тваринного походження, риба, молоко та молочні продукти; яйця птиці, мед, живі дерева та інші рослини; зрізані квіти, декоративна зелень, овочі, плоди та горіхи; кава, чай, какао, прянощі, зернові культури і продукція борошномельно-круп’яної промисловості; насіння і плоди олійних рослин; готові корми для тварин тощо.

Транскордонне переміщення і оформлення таких товарів у пункті пропуску «Устилуг-Зосін» наразі неможливе. Просять міжнародних перевізників врахувати у своїй діяльності.

Повний перелік товарів, які в разі ввезення на митну територію України (у тому числі з метою транзиту) підлягають заходам офіційного контролю, – у постанові Кабінету Міністрів України від 24-го жовтня 2018 р. № 960.

Нагадаємо:


коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
21 Березня, Вівторок
20 Березня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі