Курси перепідготовки військових презентували у Володимирі-Волинському

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:54 | 23.03.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / Прокоментуй!
Уже вшосте у Володимирі-Волинському відбуватиметься перепідготовка колишніх військовослужбовців, профінансована програмою НАТО. За день до початку занять, які стартують цього тижня, у залі засідань міськвиконкому урочисто презентували цьогорічний курс навчання за участю слухачів – демобілізованих бійців АТО та запрошених гостей – директора Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців Андрія Роя та менеджера програми НАТО-Україна  Крістофера Штаута.
За роки роботи через центр перепідготовки пройшло понад три з половиною тисячі військовослужбовців, третя частина з них –  коштом НАТО. Співпрацює ЗРЦП також із міжнародними програмами ОБСЄ. В центрі діють курси перепідготовки військовослужбовців, надають допомогу в працевлаштуванні. До вибору професій та напрямів перепідготовки проводять дослідження спільно з управліннями праці та соціальної політики облдержадміністрацій та центрами зайнятості. Паралельно опитують військовослужбовців, – пиши Слово Волині
Менеджер програми НАТО-Україна  Крістофер Штаут розповів, що ця програма фінансується з цивільного бюджету НАТО, тобто коштом платників податків європейських держав. Крім того, міжнародна організація близько півтора року проводить тренінги з психологічної реабілітації демобілізованих учасників АТО. Ще один напрямок діяльності НАТО-Україна – трастовий фонд, що надає політичні консультації. Його основна мета – збудувати цілісну систему соціальної адаптації в структурі Збройних сил.
Цьогоріч 25 слухачів курсів перепідготовки у Володимирі-Волинському  протягом трьох місяців опановуватимуть спеціальність «Менеджмент малого бізнесу». Андрій Рой висловив сподівання, що здобуті знання стануть у пригоді колишнім військовослужбовцям, які в майбутньому хочуть відкрити власну справу. Лекції з таких дисциплін, як «Зовнішньоекономічна діяльність підприємства», «Основи податкової системи», «Основи бізнес-планування» та інші, читатимуть викладачі львівських навчальних закладів.  Заняття проходитимуть щодня в приміщенні Будинку офіцерів військової частини. Слухачі пройдуть практику на місцевих підприємствах, а після закінчення навчання отримають сертифікати міжнародного зразка.

Додати коментар


Погляд

Вільний доступ до зброї – 11%? Точно 11%?
Згідно соціологічних опитувань, дані про які на прес конференції надав Президент України П.О. Порошенко, зазначається, що лише 11% населення «За вільне володіння зброєю», 82% ...

Новини

20 червня, Середа
01:14
Вчені виявили несподівану користь шлюбу
00:12
Три iPhone 2018 року показали на відео
19 червня, Вівторок
22:58
До кінця літа євроколією запустять поїзд Мукачево – Будапешт
22:00
Жителі прикордоння у парламенті: спростіть нам доступ до паїв!
20:22
У Львові дідусь викинувся з вікна квартири
19:55
Що “світить” за протести на автошляхах
19:09
Польські фермери припинили збір ягід через нестачу працівників
18:19
Шахрай збирав кошти у Шацьку для «благодійного фонду»
17:38
У Пулемецькому озері втонув чоловік
17:18
На Волині проводитимуть тотальний відстріл диких свиней
16:44
В Україні смертність перевищила народжуваність у два рази 1
16:18
“Що, с.ка, аліментів захотіла?” На Іваничівщині чоловік жорстоко побив колишню дружину. 18+
16:09
Помер поет Іван Драч
15:33
У Дніпрі під Каневом потонули двоє малолітніх братів
15:12
У Дворі луцької багатоповерхівки виявили тіло чоловіка
14:46
У селі Світязь через падіння з драбини помер 2-річний хлопчик
14:13
Українські військові беруть участь у навчаннях НАТО в Польщі
13:46
В уряді пояснили нюанси оформлення субсидій розлученими
13:24
Волинянка – єдина дівчина у національній збірній Ігор Нескорених
12:44
Виконавчий комітет Нововолинської міськради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад 1
Усі новини