<

КП «Володимирводоканал» отримало ще один потужний генератор

10:13 | 20.02.2023 / Володимир / , /
Перегляди
238
/ Коментарі відсутні

18-го лютого комунальне підприємство «Володимирводоканал» отримало дизельний генератор турецького виробництва потужністю 60 кВт, який використовуватиметься на одній з потужних каналізаційних станцій у випадку критичної ситуації.

Це вже другий генератор, отриманий у рамках Проєкту USAID “Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування” (“ГОВЕРЛА”), повідомляють на сайті міста.

Загалом, КП “Володимирводоканал” забезпечений чотирма генераторами, два з яких придбані коштом міського бюджету.

У Володимирі сьогодні немає аварійних відключень об’єктів критичної інфраструктури від водопостачання та водовідведення. Однак, зважаючи на ракетні обстріли по території України, варто бути готовим до будь-якого сценарію.

Проєкт “ГОВЕРЛА” – п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI). Проєкт зосереджений на впровадженні та сприянні інституалізації ефективної системи децентралізованого самоврядування в Україні, працює у тісній координації з органами влади, передусім із Міністерством розвитку громад та територій України, Верховною Радою України, а також з іншими проєктами, які фінансуються USAID, та донорами задля надання відповідної та своєчасної технічної допомоги.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі