Кому належить бруківка на тротуарах Володимира-Волинського? Підприємці та чиновники з’ясовують ситуацію

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:27 | 16.09.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / 19 коментарів

16-го вересня до редакції інтернет-видання “Буг” звернулась місцевий підприємець Алла Ничипор з проханням з’ясувати, що буде зі старою бруківкою, яку почали демонтувати на вулиці Ковельській. Понад 10-ть років тому підприємці, які мають магазина вздовж дороги, за власний рахунок облаштовували тротуари. 

Нагадаємо, що по вулиці Ковельській розпочали капітальний ремонт, який проводить фірма “Аміла”.

За словами начальника управління ЖКГ Віктора Фіщука, на разі не розпочато ремонт тротуару. Зняли лише частину бруківки біля дороги, щоб її не пошкодили при демонтажі бордюрного каменю, який здійснюється механічним способом.

img_9963

Але суть претензій підприємців полягає  в тому: по-перше, не попередили їх про демонтаж бруківки, по-друге, не сказали, що з нею буде, по-третє, немає довіри до представників міських служб особливо в питаннях проведення ремонтних робіт.

“Я краще віддам на користь людям цю бруківку. Будуються дитячі майданчики, можливо якимось школам вона потрібна, але я принаймні буду впевнена, що вона невикористана у корисних цілях. Мені казали, що стару бруківку використають для тротуарів на інших вулицях міста, але немає жодних гарантій, що це буде зроблено прозоро.” – наголосила Алла Ничипор.

Деталі у репортаж:

img_9969

img_9975

19 коментарі
 1. Цікаво в кого закуплена бруківка і по яким цінам)))

 2. закуплена вона давно, і ціни відповідно старі

 3. Дибілка, вон Фіщук як для тупої все на пальцях розклав, а вона купт-продай два слова не склеіть

 4. Я не зрозумів- планували ложити нову бруківку.а стару вивозити невідомо куди. ніби то Зимнівську вул. вкладати. А ЯК ХТОСЬ ЗМОЖЕ ПОРАХУВАТИ СКІЛЬКИ НОВОІ БРУКІВКИ ПОКЛАДЕНО А СКІЛЬКИ СТАРОІ ЯКЩО ІІ ПОКЛАСТИ ВПЕРЕМІШКУ? Знявши 1м вздовж цілоі вулиці Ковельськоі напевно мінімум 1000кв,м. виіде ,кладем разом з новою ,перераховуєм гроші за покладену бруківку і тисяч 200 гр.маєм у кишеню. Один раз заробили коли заставили підприємців до приізду Кучми в авральному порядку покласти бруківку.потім частину поклали комунальники, а на паперах провели що кругом поклала влада. Тепер на тій же бруківці рішили заробити знову,але по-тихому не вийшло. Я на місці підприємця предявив би договір 15 річноі давності що плитку привезли та вклали бригада з Донецька –ідте пане ФІЩУК і перевіряйте. А зрештою в цьому кутку перший клав плитку біля свого магазину Юнак, і в нього документи можуть бути.та зрештою є свідки подій.

 5. Сьогодні спілкувалася з простими людьми з міста,вони не розуміють для чого робити вул.Ковельську, де лежить нормальна плитка,нормальна дорога? В нас є вулиці по яких потрібно ходити в гумових чоботях, в яких немає каналізації, в яких постійно підтоплює будинки, в яких дах протікає…. Нема де вкласти гроші,для кого це робиться? Для людей?……

 6. Пане Фіщук. місто може розпоряжатися старою бруківкою. з цим згідна і підприємець , але коли виникають умови для різного роду зловживань та пересудів – ви повинні діяти максимально прозоро .залучаючи громадськість, поставивши дане питання на обговоревання під час сесіі міськради.Хіба вас не навчила бруківка дороги до вокзалу? Скільки раз мер змушекний був доводити -ці руки нічого не крали. В першу чергу ви підставили міську владу. Зараз ви маєте вигляд чиновника який не вміє працювати з підприємцями, може від цього такий плачевний вигляд має інвестиційний клімат нашого міста.

 7. Нехай краще Фіщук розкаже за яку зарплату відразу після приходу в міську раду він почав будівництво другого поверху свого будинку, а то юлить як злодій впійманий на гарячому. ПРОПОНУЮ СТВОРИТИ НЕЗАЛЕЖНУ КОМІСІЮ З ДЕПУТАТІВ МІСЬКРАДИ,ЯКІ Б ЗАПРОПОНУВАЛИ КІЛЬКА ВАРІАНТІВ ВИКОРИСТАННЯ ДАНОІ БРУКІВКИ,ПОТІМ ПРОВЕСТИ ОПИТУВАННЯ КОЖНОГО ПІДПРИЄМЦЯ ЯКИЙ СВОІМ КОШТОМ КЛАВ БРУКІВКУ І ПО ОПРИЛЮДНЕННІ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОВЕСТИ ЦЕ ДО ГРОМАДСЬКОСТІ.ЦЕ БУДЕ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ.

  • горнєтко кави / 19.09.2016 - 13:13 / Відповіcти

   Підтримую. Пропоную в першу чергу оприлюднити світлини двохповерхового будинку. Є в наявності, Житель?

 8. Всі ці подіі свідчать про одне– люди стомилися чекати перемін ,вони масово не довіряють брехливій коррумпованій владі. яка живе в іншій реальності відгородившись від людей та займається не служінням громаді бо люди для них то стадо. Про рейтинг ім нема чого переживати- основне вступити в правильну партію і “правильно” порахувати голоси. Тим більше що директора ПТУ.технікуму.Педучилища за рахунок студентів забезпечать потрібний результат,бо роботу в місті можуть отримати тільки любителі яєць Фабарже

 9. Якщо таким темпом будуть проводитись роботи по облаштуванню Ковельськоі ,то за рік вони не встигнуть ,а Саганюк говорив ,що все буде зроблено до нового року .

 10. Що ви там мелете:стару бруківку перемішають з новою! Може вам у магазині продадуть одного туфля нового,а другого 15-ти річної давнини і ви не помітете різниці?

 11. Порівнювати кусок бетону 15 річноі давнии з туфлем може тільки повний ідіот. Ти ще спробуй порівняти з ковбасою,або -чи відчуєш ти різницю коли тобі по голові дадуть старою бруківкою а коли новою? Спробуй!

 12. грьобані халтурники

 13. У наших школах немає нових підручників для навчання дітей, у лікарні старе пристаре обладнання для лікування, низький рівень життя пенсіонерів а влада викидає гроші громади на нове каміння, для підйому приватника, що виготовляють її та асфальт. Молодці. І як колись сказав Фіщук, що ми міська “Влада” вирішуємо питання, не міська Рада, вже відчули себе владою.

  • просто Віта / 19.09.2016 - 23:06 / Відповіcти

   так званий ремонт вулиці Ковельська на мою думку чергова афера по відмиванню народних грошей , ну хіба можна класти новий асфальт , якщо під ним будуть старий водопровід , газ , теплові трубопроводи , покладуть асфальт , а через деякий короткий час будуть то то там копати , щоб міняти труби , а де ливнювка , тільки такі суперспеціалісти з міської ради , як Фіщуки , Смикалюки , Матвійчуки , можуть так працювати по дорогам , приклад – ремонт вулиці Шевченка , дорога на цукровому заводі і недслекий час , коли з цих названих чиновників скаже , що це груба помилка …

   • горнєтко кави / 20.09.2016 - 08:39 / Відповіcти

    А теплотраси? Ціле літо біля Лори розкопані котловани простояли і для чого, щоб гнилі труби повторно загорнути землею?. До тих суперспеціалістів варто додати і Жука, психічно неврівноваженого головного інженера з тепла, який керував тими роботами. Скоріше не додати, а очолити Жуком той перелік.

    • працівник теплокомуненерго / 20.09.2016 - 23:51 / Відповіcти

     ну горнятко кави , ви точно горнятко , а не солідний кухоль , бо роботами по ремонту теплової траси особисто керувала безголова директор Рубанова , а роботи проводив майстер Форманюк . і зараз підприємству за це світить солідний штраф , а жук тут ні при чому ,він був проти халтури , – крім того так проводити роботи була вимога владних чиновників , хочете перевірити , розпитайте працівників котельні по вул. Старицького.12 , які безпосередньо виконували ці роботи

     • горнєтко кави / 23.09.2016 - 08:44 /

      кухлями німці пиво п’ють, а увесь світ каву – горнєтками. і за що взагалі тоді жук відповідає? при радянській плановій економіці на підприємствах союзу була штатна посада – інженер з постачання, або забезпечення. Після переходу на ринкову економіку, це стали абсолютно непотрібні працівники. Я так дивлюся і розумію, що на володимиртепло абсолютно непотрібним працівником являється нині головний інженер жук, – ні чим не займається, ні за що не відповідає, усюди він ні при чому і лише бла-бла що все не так і усі безграмотні. Та вже 25 років слухаємо таке ж бла-бла з екранів телевізорів і до чого дожилися. ГОДІ. Непотрібним посадам місце у столітті що минуло, місце в радянському союзі. А працівникам теплокомуненерго хочу сказати: та начистіть писка тому жуку, аби він боявся наблизитися до підприємства на милю і все стане гарненько, і спокій прийде…

 14. Працівнику теплокомуненерго -не треба вішати лапшу людям на вуха ,технічною службою підприємства і виконанням робіт керує головний інженер ,а Форманюк якраз і є в підпорядкуванні Жука і він повинен керувати ціми роботами .От буде цікаво ,коли зимою якась багатоетажка замерзне через ваші свари ,чи й тоді Жук буде закони шукати які до цього призвели .

Додати коментар


Погляд

І тут сестра ,смачно поїдаючи “сємочкі”, починає мене інструктувати, як аналізи я маю розливати по пробірках
Вчора дитині стало погано,біль в животі…викликали швидку. Приїхала коретка, совєтскіх часів..на яких вже навіть поліція не їздить,а дітям не зашкодить. Забрали на ...

Новини

23 лютого, П’ятниця
15:09
У Польщі група грузинів і українців напали на поліцію, є четверо поранених
14:36
В Україні подешевшав бензин: які українські АЗС знизили вартість палива?
14:17
Якими будуть напрямки для нового набору проектів на бюджет участі у Володимирі-Волинському?
14:04
Відбудеться чергова сесія Нововолинської міської ради
13:33
Баскетбольні щити з кільцями встановили у Володимир-Волинському спорткомплексі
13:06
«Волинські шахти нікому не потрібні», – нардеп Ігор Гузь
12:39
“Мінімалка” в Україні може зрости до 4100 гривень
12:39
Центр надання соціальних послуг відкрили у Льотничому
12:28
Понад 20 тисяч боржників з аліментів уже позбавлені права на керування авто, – міністр юстиції
12:05
Проголосували за план благоустрою Володимира-Волинського на 2018 рік
11:57
Назвав Уляну Супрун “ї*анутою”. Через нецензурні висловлювання хочуть покарати главу Закарпаття 18+ 1
11:34
З’явилося відео першого повітряного випробування літаючого таксі Airbus Vahana
11:17
У Волинській області “валютник” пропонував 10 тисяч гривень хабаря працівнику поліції
10:40
Волинянин убив родича сковорідкою, а труп спалив разом з хатою
10:34
У 2017 році Україна виконала лише 41% завдань за Угодою про асоціацію з ЄС
09:48
За перший місяць 2018 року волиняни заплатили майже 18 мільйонів гривень військового збору
08:22
Бійці АТО з одного пострілу знищили БМП ворога
07:39
Українців попереджають про новий вид кредитного шахрайства
07:25
В Україні визначилися із способом блокування російських сайтів
04:57
167 тисяч родин з Волині отримують субсидії
Усі новини