<

Хореографиня з Володимира займається танцями з людьми поважного віку

09:22 | 18.07.2021 / Володимир / /
Перегляди
1618
/ Коментарі відсутні

Професійна педагогиня і хореографка Валентина Карпюк не тільки навчає танцювати дітей у студії «Тіп-Топ», а й займається з вічно молодими студентами Університету ІІІ віку.

Мудреці стверджують, що старість починається з душі. А тому, поки в серці є молодечий запал, бажання співати, танцювати, творити, для старості дорога закрита. Мабуть, саме ця мудра істина і спонукала Валентину Карпюк, професійного педагога і хореографа, займатися в Університеті ІІІ віку з людьми, які рішуче оголосили війну старості, – пише газета «Місто вечірнє».

Пані Валентина народилася 1981 року в Російській Федерації, в Бурятії, де на той час проходив службу батько-військовий. 1987-го батька перевели до Володимира-Волинського, де донька навчалася у школі, а потім – у  педагогічному училищі імені А. Кримського. 

Затим були студентські роки, які провела в аудиторіях педагогічного факультету Східноєвропейського університету, а пізніше – на факультеті хореографії Рівненського державного гуманітарного університету. 

Трудову діяльність розпочала вчителькою початкових класів, але, ще з дитинства закохана в танець, вела хореографічний гурток у школі. Згодом пані Валентину запросили тренеркою-хореографкою у дитячу спортивну школу, вона 10 років викладала хореографічні дисципліни в педколеджі. 

Нині Валентина Карпюк – керівник дитячої студії «Тіп-Топ». Тут діти з 4-х років починають освоювати одвічне мистецтво танцю. Відвідують студію і дорослі, де для них проводяться заняття з фітнесу. 

Свого часу пані Валентина бувала в Університеті ІІІ віку, де проходили практику студенти педагогічного коледжу. Вона дивувалася допитливості, енергії та невтомності людей, які відвідували заняття в університеті. 

«Це дуже активні люди, — каже пані Валентина. – Їхньому азарту, прагненню до знань, до творчості можна тільки позаздрити. Вони хочуть рухатися, співати, щось дізнаватися, пробувати себе в чомусь новому. Це дивовижні оптимісти. У той час, як більшість людей поважного віку переймаються проблемами, думають, як вижити у складних економічних умовах, ці люди просто живуть, живуть гарно й активно. Ось чому я сама запропонувала їм свої послуги щодо навчання танцю».

Як повідомила нам очільниця Університету ІІІ віку Оксана Бистричан, уже відбулося перше заняття з танцю, яке провела Валентина Карпюк. Викладачка танцю з допомогою літератури та матеріалів з інтернету вдало підібрала спеціальні танцювальні вправи, розраховані на людей поважного віку. До слова, саме із хореографічного заняття університет відновлює свою діяльність, яка майже на цілий рік була припинена через карантин.

«Я прагну довести всім, що поважний вік – це зовсім не старість, — продовжує розмову пані Валентина. – Люди поважного віку мають право на велику повагу, тому що у них є досвід, життєва мудрість і ніхто так, як вони, не цінує життя. І молодь має це взяти до уваги»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Липня, Четвер
6 Липня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі