Хамство обвинувачуваного та відвід суду у справі, де фігурує депутат Володимир-Волинської міськради

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:07 | 15.09.2016 / Рубрика: Володимир-Волинський / 7 коментарів

Друге засідання у справі депутата Володимир-Волинської міської ради пройшло 15-го вересня та розпочалось із низки заяв та клопотань. Зокрема, відповідач заборонив присутнім журналістам знімати його особу, мотивуючи це тим, що це його право як громадянина. В цей же час Руслану Морозу інкримінують адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією та в залі суду він присутній як депутат міськради.

“Ваша Честь я не хочу щоб вони мене тут знімали, хочуть то хай сидять і слухають, але ненада мене тут знімати. Вони пофографірують, потім будуть цирки там устраювать. Хай слухають, але не знімайте. Я не хочу щоб ви мене знімали (журналісту – ред). Знімайте суд, прокурора. То шо, як я депутат? Йдіть на сесію і знімайте там… Я ше раз кажу, я не забороняю вам як людина сидіти, але не знімайте мене і нічого не робіть… і собі сидіть отако тихенько і слухайте” – заявив Руслан Мороз.

Прокурор Леонід Сасюк клопотав про долучення до справи двох свідків – Анатолія Сороку та Василя Сусіка. Суддя погодила клопотання, хоча й адвокат Роман Рудись намагався заперечити долучення цих свідків, мотивуючи тим, що вони були присутні на першому засіданні. Головуюча суддя відмовила, адже розгляд справи на той момент ще не розпочався.

img_9916

Наступне клопотання депутата Мороза стосувалось того, щоб відвести суддю Надію Пікулу.

“Я хочу шоб, так як ви являєтесь близькою особою мому адвокату і так як у нас в місті … як ви кажете – активісти і так далі… Я хочу, шоб ви… висловити… ну як  буде правильно? Не недовіру чи як? Передати це, шоб судили ілі інша особа, ілі інший суд. Я не знаю, єсть це в законі, порядок цієї передачі чи нема… Це інша сторона, але так як ви і адвокат являєтесь близькими особами, то це буде … підставою для скасування рішення. Почему? Тому шо це вже йде про корупцію. Раз мене притягують до відповідальності, шо я і моя теща це близькі особи і це є корупція, то тоді суддя і адвокат… буде так само як корупція. Поетому шоб не було в дальнейшому корупції ілі корупційних дій, я прошу Ваша Честь задовільнити моє клопотання і перенести дане слухання ілі в інший суд, ілі іншому судді” – заявив Руслан Мороз.

Далі Мороз розповів, що раніше не було випадків де суддя Пікула, а адвокат Рудись розглядали справи пов’язані з його особою. Суддя повідомила, що не вбачає можливого конфлікту інтересів. Також запропонувала Морозу змінити адвоката, якщо є підозра на конфлікт інтересів. Проте депутат відмовився, мотивуючити це тим, що інші адвокати дорогі.

“Я хочу звернути вашу увагу, що суд керується не думкою вулиці, не думкою громадськості. Суд керується в своїй діяльності Законом, в даному випадку Кодексом України про адміністративні правопорушення. І яка буде думка громадкості з цього приводу? Вона може бути різна…. Ну отут я не вбачаю ніякого конфлікту інтересів. Ну маєте право висловитись” – відповіла Надія Пікула.

Після цього суддя наголосила, що якби була така можливість, то це було би зроблено. Суддя Пікула повідомила, що із 19-го вересня другий суддя Лященко йде у відпустку і справу передати йому неможливо, бо спливе час відведений на розгляд адміністративного правопорушння.

Після обговорення в судовій залі, суддя вийшла до нарадчої кімнаті. Під час незначної перерви, депутат міськради Мороз отримав змогу на підвищених тонах поговорити із присутніми в залі журналістами та жителями міста, котрих назвав “еті люді”.

Повернувшись із нарадчої кімнати, суддя Пікула оголосила, що направить справу в Апеляційний суд у Волинській області (місто Луцьк). Там вже мають вирішити в якому суді першої інстанції буде розглядатися справа надалі.

Додамо, що термін розгляду завершуєть 28-го жовтня. Саме в цей день спливає відведених 3 місяців на розгляд адміністративної справи.

Нагадаємо, що Руслана Мороза обвинувачують у вчиненні адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією. А сама мова йдеться про виділення 12 сотих землі під садівництво для тещі депутата. Зокрема підозрюють, що депутат під час розгляду питання на земельній комісії у вересні 2015-го року приховав родинні стосунки і підтримав це рішення. Пізніше, 2-го жовтня 2015-го року під час сесії депутатів міськради 6-го скликання також не озвучив, що існує конфлікт інтересів і проголосував за це рішення.

7 коментарі
 1. Бидло воно і є бидло! Ганьба бандюкам !

 2. журналістка / 15.09.2016 - 19:42 / Відповіcти

  Сподіваюсь на те, що “етот чєлавєк” своїм хамством нам, журналістам, і всій громаді накричить ще на пару статей.А до кінця року точно сяде.Справедливість восторжествує!!! Рудись і його теща вже не допоможуть.

 3. А чьо здесь мудріть сажать братка в тюрягу надо.Може достаточно еті циркі устраівать!

 4. Бидло істинне,але як воно стало депутатом? Народ Вам не соромно?!!А він не один такий.І ще,там не 12 а 30 соток разом,(див. кадастрову карту)і не вся вина Мороза, де відповідальні представники місцевих органів,вони впершу чергу мають бути на лаві!Де Киба,де Чуйко? Їм давно там місце.А про циркове шоу Пікули та Рудися?? Цікаво яким буде фінал кіна!Справа ясна,Мороз перестав ділитися,кажуть”припух”от і виникла необхідність пошугати!А фінал відомий,пропоную відкривати гру на ставку про результат.”Да здравствуєт наш суд,самий гуманний в мірє”

 5. Винуваті в цій ситуаціі виборці ,раз вибрали такого хама .

 6. Не було б такого мера, не було б і такої ганьби в місті.Хто цього братка викохував останні роки, хто ним себе оточував і ходили двоє як брати старший з меншим.Не було собі з кого друга вибрати чи бабло очі засіпило?Ще пока не сів можна собі в заступники взяти.

 7. порадниця / 17.09.2016 - 17:42 / Відповіcти

  Ще не пізно Петру покаятися перед громадою за помилки допущені остатнім часом, щоби потім його і всю родину згадували з шаною і повагою, шоби гідно увійти в історію славетного істричного міста.Те бандитське кодло яке Ви , Пане Петре розвели за стіку літ коло себе тра вже негайно злити в унітаз і всьо буде чотко! Місто більше такої ганьби не переживе.Ніякі чисті вулиці і метені тротуари не в силах виправдати відморозків які при вас заправляють містом.

Додати коментар


Погляд

Про перевезення – благодатні і не дуже: малолюдність слухань – це лінь, зневіра чи байдужість
Громадські слухання відбувались в кабінеті 304. Коли піднімалась – на годиннику вже було заледве 15-та, думала – аби було де місце. Згадувала, що у Нововолинську чимало ...

Новини

18 березня, Неділя
22:20
У Києві невідомий побив жінку молотком
21:12
Український телеканал показав карту без Криму
20:43
Україна посіла шосту сходинку у підсумковому медальному заліку Паралімпіади-2018
18:44
На Волині зі стріляниною переслідували контрабандиста
18:19
Що зробив для Володимира-Волинського депутат облради Костянтин Зінкевич 1
17:47
Уряд ініціював створення єдиного реєстру отримувачів субсидій
17:25
Зі служби – в лікарню: у Нововолинську біля монастиря на людей напала зграя собак 23
16:59
На Волині у власному ставку втонув чоловік
16:06
ГПУ розповіла про результати обшуків на Новій пошті
15:15
У потязі знайшли мертвим офіцера ЗСУ
14:14
З початку року в пожежах в Україні загинуло понад 600 осіб
13:37
У Володимирі-Волинському відбулася “Битва талантів”
13:35
У Львові біля залізничного вокзалу зарізали чоловіка
13:04
У Нововолинську молодик вкрав із магазинів товари та похвалився вчинком у соцмережі 12
12:46
Недостатнє фінансування може спричинити закриття відділень та скорочення штату працівників у Іваничівській лікарні
11:44
Шацькі озера хочуть зробити зручнішими для туристів
10:59
На Волині вантажівка врізалась у маршрутку, є постраждалі
10:04
У Луцьку біля школи знайшли тіло чоловіка
09:21
“Доступні ліки” у Нововолинську: де можна придбати препарати
08:13
Електронні підручники планують запровадити в українських школах
Усі новини