<
«Гармонія творчості та майстерності»: у Володимирі відбулася виставка місцевої майстрині Лесі Мартинюк

11:24 | 28.03.2023 / Володимир / /
Перегляди
495
/ Коментарі відсутні

25-го березня у Володимирі в артгалереї культурно-мистецького центру відбулася спільна виставка робіт художниці, писанкарки, викладачки педагогічного фахового коледжу Лесі Мартинюк та її вихованців під назвою «Гармонія творчості та майстерності».

Відкрила виставку голова організації ГО “Колорит” Наталія Нечипорук, а актори народного аматорського театру-студії “Різнобарв’я” разом з керівником Ларисою Половньовою виступили з привітаннями, додавши презентації особливої атмосфери, повідомляють на фейсбук-сторінці міської ради.

“Ми зі студентами назвали нашу спільну виставку – “Гармонія творчості та майстерності”, адже вважаємо, що краса та гармонія є важливими категоріями пізнання, бо художник шукає істину в красі, а вчений – красу в істині. Краса, творчість і знання – ті аксіоми, що дають змогу особистості віднайти істину”, – зазначила мисткиня Леся Мартинюк.

На виставці можна ознайомитись із результатами спільного проєкту викладача зі студентами під назвою “Історія одного натюрморту”, коли завданням для студентів стало одночасне колективне малювання з натури академічного натюрморту акварельними та гуашевими фарбами. Леся Мартинюк відзначила найкращі роботи: Анастасії Андрусик, Інни Артимук, Андрія Масона, Вероніки Ліховської, Софії Тимосевич, Ангеліни Лисик, Антоніни Микити.

Студенти 3-А курсу спеціальності “Образотворче мистецтво”, а саме: Ангеліна Корнійчук, Ангеліна Чак та Оксана Микитюк, зі слів їхньої викладачки, показали високий рівень академічних і творчих робіт, виконаних під час навчання у коледжі, тож і їхні роботи можна оглянути на виставці.

Також в артгалереї експонується дипломний проєкт студентів 4-А курсу, – Ірини Маїло та Катерини Романюк, який бере участь у програмі “Відновлення культурно-мистецької діяльності” українського культурного фонду за напрямком – інтеграція культури та креативних індустрій у європейський культурний простір, посилення зв’язків з міжнародним культурним середовищем для створення позитивного іміджу та всебічної підтримки України у світі.

Зацікавила аудиторію своєю творчістю, а саме оригінальними коміксами, студентка педколеджу Анна Шаталова, а Юлія Стрій вразила гарними роботами на різну тематику, особливо картиною “Сова”.

“Працюючи з молоддю та шукаючи нові підходи до навчального процесу, знаходиш цінні зерна досвіду, які обов’язково стануть основою подальшої педагогічної діяльності. Переконана, що використання оновленого змісту, інноваційних методів навчання та інтерактивних форм організації навчально-пізнавального процесу забезпечує гармонійний розвиток студента через стимулювання його індивідуальної зацікавленості до творчості”, – підсумувала художниця.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
4 Червня, Неділя
3 Червня, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі